Sol frameye boşalan pis bir varlıktır acilen silinmelidir bunlar.
sözlük kızlarıdır, az yavşamadılar tabi yol verdim.
artık iyiden iyiye can sıkmaya başlamışlardır. yalnız sorun asılma, laf atma meselesi değil. bunları normal karşılıyorum. yeri geliyor çok beğendiğimiz bir çocuğa asılırız biz de. sorun şu ki:

adam yahut yancısı olan sözlük kezbanı sinirden kuduruyor kendisinden güzel birini gördüğünde. erkek tarafı ise asla ulaşamayacağı bir kızı görünce hırçınlaşmaya, taa uzak diyarlardan laf atmaya/sokmaya başlıyor. kuzum ben seni/sizi tanımam sorunun ne? seni rahatsız eden ne? ben sana söyleyim rahatsız olduğun şeyi:

kendi çirkinliğine ağlıyorsun. komplekslisin. kuduruyorsun güzel kızları gördüğünde. ama sinirden tabii. yoksa o bamyayla en fazla yemek yapılır. ahahah.
Lafı söyleyenlere aranızdan kaçınızı s2ti diye sorulası başlıktır.
G*tü olmayan abazadır. Kimse kusuruma bakmasın kim olduğunu bilmiyorum ama bir sosyal medyadan bana ulaşmış ve saçma salak konuşmuştur. Şimdi nickini bilsem de burada söylemem ama yaptığın geri zekalılıktır. insanlıktan nasibini alamamadır. Hele bir insanı ırkıyla yargılayıp daha doğrusu anlamsız bir şekilde kendince espiri yapıyorsa benim ona söyleyecek hiçbir şeyim olmaz. Ve lütfen arkadaşlar benimle bir derdiniz olduğu zaman beni araştırıp oradan buradan mesaj atacağınıza sözlükte gülüp geçin. Evvela burası ciddi bir yer değil ve gerçek kimliklerimizi karıştırmayın.

O sayın bay ya da bayan abazaya da yuhh yani.
Genelde dişi tahmin ettikleri kişileri rahatsız ederler.