bugün

Akit okuyanlardan üstün olduğu kesin.
tek haneli iq.
Deniz seviyesinin bile altındadır. Her yazisi sarhos kafayla kaleme alinan gazeteyi yine ayni tarz insanlar alır okur.
Kesin 100 üzeri.
karması -137 (an itibari ile) olan bir yazarın anlayamayacağı bir olaydır.
üzücü bir değerdedir.

beter olsun.
ulan ben sizi göt etmekden bıktım usandım ya.
ulan sikik ülkede gazete okuyan kesim %30 zaten.okuma kültürü olan insanların büyük coğunluğuda sözcü okuyor.sizin gibi sığırlar okumuyor zaten.yalaka yandaş basının cıkardığı sabah gaztesini bedava dağıtıyorlar ama hitap ettiği kitlenin okuma kültürü olmadığı için tiraj rezalet.sözün özü cehalet kaybetmeye mahkumdur çomar kardeşim.şimdi siktir git ahaber izleyip dünyaya sataş dış güçler faiz lobisi diye.sizde sike sürecek beyin yok amk.
yorum yapamıyorum.
baya dusuk seviyededir. zaten bunu okuyanlarin duymak istedigi seyler ataturk, laiklik, izmir falan filan iste. bunlari cevir cevir mansete yapistir baska birsey yapmana gerek yok zaten. comarlar alip okur yine.
görsel
lol.
Akit gazetesini okuyan kişi ile zekası aynıdır. iki gazete taraftarı da trolldür asla tarafsız haber göremez kör olmuştur ikisi de...
deniz seviyesindedir. evet.
yeni akit okuyanlardan azıcık fazladır. çok değil azıcık.
Akp kongresinde rte'nin mesajı okunurken, böyle bir durumda neden gerektiğini bile sorgulamadan ayağa kalkan gülünç sürününkinden yüksektir.
üst düzeyde gelişmiş bir mizah anlayışı vardır. orada yazanları ciddiye almayıp altında yatan ince esprileri görmek her baba yiğidin harcı değildir.
hem sana beyinsiz diyecekler hem de gidip hala daha o gazeteyi alacaksın.

(bkz: beyin bedava)
Bir avuç çamur ile oynamak gibidir.
Akit okuyanlardan üstün oldugu gercektir.
Süreç resimdeki gibi işliyor sonra sözcü okuru gaza geliyor ve siz hiçbirşeyi bilmiyorsunuz koyunsunuz diyor zeka seviyelerini burdan anlayabilirsiniz.

görsel
yüzyılın mizahını yapmışlar. mk zeka seviyeleri yetmiyoki anlasınlar.
az da olsa zeka seviyemiz kendimize ait, sizin gibi çoban'ın sürdüğü yere giden koyun değiliz.

öperim.
emin ol diğer gazeteleri okuyan koyunların zekasının karesi kadardır iq seviyeleri ...
Siz anlayın diye adamlar mizah yapmış amk yine yaranamadılar.
piston aşağı denince minibüsten atlarlar.
hedef kitleleri ayrı amaçları aynı akit,zaman türevi gazete okuyucularının zeka seviyesidir.