bugün

uzun süre insanın içini kemiren, her biri akabinde keşke'yle başlayan söylenemeyecek yeni cümleleri getiren, uzun süre insana huzursuzluk ve acı veren cümlelerdir. hele ki söyleyememiş, ve bir daha asla söyleyemeyeceğinizi adınız gibi biliyorsanız.
senden nefret ediyorum demek insan sevdiği birinden nefrette edebiliyormuş.
misafir sevmiyoruz. bize misafirliğe gelmeyin.
senden nefret ediyorum adam!
sözlük bir yazarı ilk gördüğüm yerde .ikicem.
bazı şımarık veletlerin annesine hep şunu söylemek isterim
hanım! hanıııım (ikinci de tonlama biraz daha fazla) bi doğurup bi doyurmakla analık olmuyo şu veledine sahip çık azcık
" ben ayrılmak istiyorum " uzun soluklu ilişkilerde söylemesi bazen çok zor olabilir .
seni hala unutamadım. * **
o hazırladığın sorular götüne girsin, yarraaam.
kursakta kalıp, bir türlü dile gelemeyen kelimeler.
uzun süre kalması gıcık yapabilir..
her aşk acısında düşünülen ama söylenemeyen cümlelerdir. o kadar çoklar ki bazen boğazda birikiyor ve bir yumru olarak tıkıyor insanı.
ıssız adam filminin son sahnesinde içten geçen konuşmalar bu konuya örnek olabilir.
seni öyle çok özlüyorum ki, bir bıçak darbesi gibi çoğu zaman.
hep öyle kalacak sözler. *
buluttan nem kapıp sevgilisini arayan ve daha önce bu insancığın hiç mi sevgilisi olmamış diye düşündüren Allah ın paranoyak kuluna " canım bi gün de arama " diyebilmeyi istemek ama bir türlü diyememek...
insanın içini kemirmesine sebep olan sözlerdir.
sana olan düşkünlüğüm gün geçtikçe artıyor.
bayanların küfürleri.. genelde küfür etmek isteriz ama olmaz..
bi s.ktir gittt beeee bokunu cıkardın ama, kendini ne sanıyorsun sen bok kafa.
genellikle karşı tarafın gözlerine bakıldığında, kelimelere gerek kalmadan söylenebilen cümlelerdir.
dilinizi ısırmanıza neden olur. dil yarası mı deniyor?
senin gibi moderasyonun amına koyayım.
"amına koduğumun salağı" sık sık söylemek isterim ama şartlar el vermez.
uzun zamandır isteyipte söyleyemediğim bir cümlem olmadığını anladım bu başlığı görünce.
sevindim lan sözlük.
çok özlüyorum seni...