bugün

görsel
yoksa her lafa verilecek 'uff snne be slk .s' cevabı vardır.
asaleti, mal olmakla aptallıkla fena karıştırmış gerizekalıdır. pasiftir, "ben bilmem beyim bilir" kafasından zerre uzak değildir. ne kadar üniversite okursa okusun eşşekliği baki kalmıştır...
muhtemelen facebooktaki fotoğrafında bulunan sözdür.
kendi başına kaldığında, "asaletimden mi bilmem yoksa korkumdan mı? susuyorum" diye mırıldanan kızdır.

susmak için bir çok sebep olabilir ama asaletten değildir.
Asaletinin onda birinin ingiliz kraliyet ailesinde olmadığı kızdır.
Diyemediklerini twitter'da, facebook'ta veya whatsapp'de durum olarak paylaşıyordur. Biz türk kızları susturamaz kimse. O kapasiteye kimse sahip değildir. Çenemizle adamı çılgına çeviririz evelallah. Beyler allah sabır versin ne diyeyim.
Salaklığı cahilliğinden olan kızdır.

asaletini siksinler.
söyleyeceği çok şey vardır ama önce bir lafa bakar laf mı diye, sonra söyleyene bakar insan mı diye. özledim yiemez o bir çay daha koyar içer. çay ne amk herkes kendini bir murat menteş bir onur ünlü bir afilli filinta sanıyor. canı sıkılınca alır tığını yumağını tepsi örtüsü örter. yok anam babam eli işi çeyiz yapan avrat kalmadı artık. hergün içtiği bim kahvesinin fotoğrafına üşenmeden utanmadan sıkılmadan laf sokmalı yazılarla facebook aleminde veryansın eder. eski sevgilisine whatsapp durum güncellemesinden "aşkta mazlemeden çalarsan temeli çürük olur" gibisinden laf sokar. bir buçuk metre boyuna bir metrelik çizme giyer, içi boklu tırnaklarına mat oje sürer.
suskunluğu asaletindenmişmiş de bilmem neymiş.
iki lafı bi araya getiremiyorum demez de işte öyle süsler beceriksizliğini
sadece kız değil erkeklerde de aynı.
yarrak yiyesice bir türk kızıdır.
kendisinin prenses olmak için prense ihtiyacı yoktur, çünkü o zaten kralın kızıdır.

(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
lafa laf mı diye, söyleyene adam mı diye bakar.
bin küsür tivitleri ile kendileri ile çelişen kızlardır, kızlarımızdır.
konuşacak kapasitesi olan kız susmaz, kapasite var susuyorsa korkun.
Bulunmaz hint kumaşıdır el üstünde tutulmalıdır.
her alfa verecek bir cevabı vardır lakin..!
önce lafa bakar laf mı diye, sonra adama bakar adam mı diye..!!!11!
yalnız her iki durumda da 'verir'.
Buna rağmen 18000 küsür twit atmıştır ama.
nescafe bile üçü bir arada fakat o hala yalnızdır.
Asaleti falan bırakta o bıyıkları nasıl yapacaz, Denilesi kızdır.
yıldız tilbe değildir.

--spoiler--
sükunetim deliliğimden
--spoiler--
justin hi bile demeyince ağlar.
suskunluğu asalentinden değil aslında salaklığından olan türk kızıdır. asaletin konuşup konuşmamakla alakası yoktur. yerinde konuşmak, yerinde konuşmamak ve konuştuğunda da adam gibi konuşmaktır. konuşmayan insanda asalet varsa, sürekli uyuyan insanda da asalet vardır.
henüz rastlamadığım türk kızıdır. varsa gelsin nikahı basayım.
dilsiz olan türk kızlarıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar