bu embesillere göre zaten akp'li olmayan herkes pkk'lı, şu pkk kelimesini ne kadar çok kullanıyorlar amk, her sıkıştıklarında sığındıkları bir liman olmuş. akp, pkk'yı neden bitirsin ki birlikte güzel ikili olmuşlar.
daha düne kadar pkk'yı tanık, tsk'yı sanık görenlerin sıçmığı olan entryler bütünü.
pkk konusunda birini eleştirebilecek en son yazarlar başlığın altına toplanmış hayret.
lmao
burda yapılan artık bildiğimiz alıştığımız erdoğan taktiği:

1) devletin vaktiyle yendiği, üstesinden geldiği bir düşmanı (pkk, fetö), yada daha olmayan, olması hiç gerekmeyen bir problemi (suriyeliler) ülkenin başına kendi sarar.
2) problemi küçükten alır. kendi eliyle büyütür, besler.
3) problem ülkeyi tehdit edecek seviyeye gelince, birden "bakın problemle memlekette bir tek ben mücadele ediyorum. arkamdan gelmeyen kim varsa haindir"e çevirir.
4) problemi kökünden halledecek imkana sahipken de halletmez ha. hepimiz hayatlarımızı o problemle geçirmeye mecbur kalırız.

ekteki karikatürde fetö işlenmiş. ama fetö'yü kaldırın yerine pkk'yı koyun, suriyelileri koyun. anlamını kaybetmez.

görsel
Bunlara göre tek suçlu devlet.

Emine bulut tan bahsetmişsin güzel. Eren bülbül den neden bahsetmedin?

Trafik terörü var da PKK terörü yok mu?
pkk vahşeti bitirmek rapçinin işi değil. kimin mi işi?

görsel
hükümete sığınarak yolunu bulanın maçası sıkar mı konuşsun ?

onların yerine biz konuşalım

akabe ve pkk aynı paranın üzerindeki

yazı ve tura gibidir

kimse ayıramaz.

öptüm say, gömdüm bay.
pkk denen orospu çocuğu örgütünü 20 yıldır her sene bu sene oy verin bitirecez diye diye oy toplayanların duyar kasması, sizin ne olduğunuzu herkes biliyor aq. #susamam.
bir düzen elestirisi icin gayet mantıklıdır.
pkk terör örgütüdür. düzen oluşturucu değildir. muhatap alınamaz.
terörü engellemek icisleri bakanlığının yani hükümetin görevidir.
örnek vermek gerekirse adım başı polis olan Beyoğlu'nda tinerciler güpegündüz bir itü öğrencisi olan bu ülkenin değeri bir genci katlettiğinde de bunun sorumlusu orada bulunup vatandaşı koruma görevini gerçekleştirmeyen, önlem almayan, müdahale etmeyen içişlerine bağlı polistir.
tinerciye istediğin kadar kız, cezalandır. bu bir şeyi değiştirmez çünkü beyni erimiş.
oradaki tinercileri tedavi etmedikten, eğitim ve iş sağlamadıktan, tehlike anında masumu korumadıktan sonra terör ve suç sürer.
Diyarbakır hdp eylemi için solcularda çıt yok.üstelik eleştirdi diye haluk levent'i linç ettiler. Bunlar bu kadar şerefsiz.
cumartesi annelerine sahip çıkan kişilerin, pkknın siyasi kanadının kapısının önünde çocukları için oturma eylemi yapanları görmezden gelmesi gibi, maden için ağaç kesenlere saldıranların orman yakan pkk terörünü görmezden gelmesi gibi bir durumdur.
Kes sesini be sen hükümete laf edebiliyor musun ki onlar pkk'ye laf etsin zaten götünüz sıkıştığı yerde PKK dersiniz zaten. Bi götünüz sıkıştığında da öcalanları trtye çıkartırsınız imamoğluna oy vermeyin diye laf ettirirseniz sizin bu sahte milliyetçi gibi eden gına geldi. Her eleştirildiği biz yerde sahte PKK edebiyatının da.
Susamam diyenlerden biri parçayı FETÖ ve HDP'liler kullanmasın lincinden sonra SUSTU-ruldu!
https://pbs.twimg.com/med...rmat=jpg&name=900x900
pkk ya sessiz kalan kürtler de pkklı dır .

çok dikkat çekiyorlar .
Sosyal medyayı çok iyi kullanan bu ırzını sittiklerim, işlerine gelen ve kendilerinden olana duyar kasar anca.