Fakirlerin evinde digiturk olmamasıdır.
vallahi ben izlersem taşşak geçip eğleniyorum.
genel olarak iq düşüklüğü.

edit: he yunanistanda da reyting rekorları kırıyormuş. bence aptalca bir program. genel olarak dedim zaten. türkiye'ye özel bir durum değil bu.

edit2: inan bana survivor izlemek ile belgesel izlemek arasında senin sandığından çok büyük bir fark var. şöyle diyim. survivor 2 ise belgesel 200 falandır. anladın mı?

survivor izlerseniz izleyin amk. burada gelip bunu normalleştirme çabanız ne onu anlamadım? ben sadece programın aptalca olduğunu ve genel olarak iq'su düşük insanlara hitap ettiğini söyledim.
genel olarak iq düşüklüğü.

edit: he yunanistanda da reyting rekorları kırıyormuş. bence aptalca bir program. genel olarak dedim zaten. türkiye'ye özel bir durum değil bu.

edit2: inan bana survivor izlemek ile belgesel izlemek arasında senin sandığından çok büyük bir fark var. şöyle diyim. survivor 2 ise belgesel 200 falandır. anladın mı?

survivor izlerseniz izleyin amk. burada gelip bunu normalleştirme çabanız ne onu anlamadım? ben sadece programın aptalca olduğunu ve genel olarak iq'su düşük insanlara hitap ettiğini söyledim.
Türk halkı.
herkes türk halkı demiş ancak bu format yunanistan'da bile reyting birincisi olmadı mı arkadaş ?
hayır anlamıyorum moruk türk halkı falan da napsın insanlar amk?
adam akşam evinde ayaklarını uzatmış otururken ne yapabilir yani kafa dağıtmak için izliyor işte.

diğer yandan acun medya şekli, reklamının kralını yapılması ve tabiki gözde tiplerin programlarda görünmesi.
Çünkü insanların iç güdülerine hizmet ediyor; insanlar cani, karşılarında birinin açlıktan kıvranması bi lokma ekmek için savaşması birbirini ezmesi onların hoşuna gidiyor.
özenme meraklılığı.
açıkçası buradan okuyuncaya kadar tuttuğundan haberim yoktu.
survivor ne demek hayatta kalmak, peki bizim insanımızın her gün yaptığı şey ne ?

cevap sorunun içinde gizli.
çünkü bizim halkımız entrika ve dedikoduya bayılır. national geopraphic açıp köpek balığı, kurbağa, yılan izlemektense maalesef ki daha ilgi çekici geliyor.

asıl sorulması gereken televizyon nasıl bu kadar izlenebiliyor. ülkede kitap okuma oranı yüzde 6 iken, günlük televizyon izleme oranı yüzde 94. gerçekten üzücü.
Ya bu Survivor tutar anlarım da Survivor Panorama niye tutar onu anlamıyom.
zeka seviyesininin düşük olması.