bugün

oha falan oldum bu bölüm!
ulan bir sene ayrı kaldım, görüşmedim ailemle. gördüğümde duygulanmıştım evet de bu derece zırlamadım be. taner'inki gibi bir tepki vemişimdir genelde, odun muyum yani ben?
doğal tepki taner'dekiydi.nokta.
derya ve tefik'te duygulandılar. samimiydiler, suyunu çıkartmadılar. gerçekti tepkileri.
peki nihat? şişman bir erkek arkadaşını görünce bu kadar sevinip ağlamak nedendir?
benim kadınlara zaafım olmaz derken başka bir şey mi ima etti bu adam?
Kızlar? Anne, anne, anne diye bitip tükenmeyen bir zırıldaklık aldı hepsini. Hadi Taçmin yaşça küçük bir kız ulan Ebru'yla Özge kazık kadar kadınlar. Özge değil miydi annesi düğününü basan? Sanki anaokulu öğrencisi, anne, anne anne. Hani evlenseler ilk günden kaçacaklar baba ocağına herhald. Bu nedir be?
Geçen survivorda hatırlarım kızlar bir telefonla konuşmuşlardı, bir de mektup almışlardı. Bunlar daha şimdiden mesaj çektiler, telefonla görüştüler, yüzyüze görüştüler. Daha ne istersiniz ulen?
bir acun ılıcalı soytarılığı daha baylar bayanlar.
an itibariyle ada konseyine tefik "mecburcu olduğu için orda kalıyodu" dedi . mecburcu nedir tefik? *
ödül olarak miami-chigaco bulls maçına götürme sözü vererek acun'un çıtayı bayağı yükselttiği program.
n.d. nin az önce 'kibir uzayda da olsa uzaya çıkar kibirle savaşırım.' şeklinde bir cümle kurarak hayatımıza renk katmaya devam ettiği program.

he bi de derya'ya yüzücü kardeş dedikten sonra, hayat okyanusunda köpekbalıklarıyla yüzmenin mesele olduğunu, kendisinin * bu konuda çok iyi olduğunu söyleyip; oradan da che'ye bağlanması yok muuu? gül gül öldük
Nihat Doğan'a seyirci tarafından daha fazla prim verilmemesini rica ettiğim hatta dua ettiğim yarışmadır yahu.
Kim seviyor şu adamı, anlamadım gitti, katil eder adamı resmen.
taçmin böyle nefes nefese kalarak konuşuyor ya, ağzına çakasım geliyo. ilk başlarda şeker kız candy gibi tatlı geliyodu ama artık çok itici. bu kız kesin konuşurken ölecek, nefes darlığından.
bu sms mevzu yarışmanın ağzına sıçmıştır. nihat'la taner'i kimse gönderemez adadan. dolayısıyla izlemenin tadı kaçmıştır.

acun'un umrunda olansa coca cola reklamlarından kaldırdığı paradır. cola içirip reklam yapacağım derken yarışmacıları semirtmektedir. bu nasıl survivor acun?
canım survivor formatı kendine sürekli biz diye hitab eden nihat doğan adlı meczub sayesinde sabahları yayınlanan karı programlarına döndü hayırlı kazançlar acun arkadaş.
finale derya ile birlikte tefik ve n.d.nin kalmasından korkuyorum açıkçası.
nihat dogan denilen şahsiyetin gözlerinde nefretin, cahilligin, kumpasın, sinsiligin oldugu ve bu kötülükle, hayatı yannış bilmeyle 30 survivoru cebinden çıkartabilecegini düşündügüm , fantezicinin barındıgı yarışma.
http://www.acunn.com/survivor/oylama
noterden gelen belgeye göre oylama 23:00'e kadar sürmüştür. zaten ada konseyi 23:00de bitiyor, 00:00a kadar demişti Acun. Bir açıklama yapması gerek bence. Asena elenirken aniden yarım saat süre verildi, Nihat kimi istemese oylaması biraz garip oluyor.
diğer tarafında 5yıldızlı otel olduğundan kıllandığım adada (bkz: love wrecked), derya büyükuncuyu destekleyip tefik&nihat ikilisinden nefret ettiğim,özgenin fiziğine bakıp imrendiğim,taçminin kaşlara bakıp şükrettiğm, tanere ise gülüp geçip akıl dilediğim,acunun uyuz olduğum dizaltı kaprileriyle sunduğu yarışma programı. bu arada pascal gitmese iyiydi , pek sevimliydi, hem zaten nihat haketmişti ki, bi de ağzını burnunu kırsaydı da iyiydi yani.neyse işte.
kendisini nirvana sanan asenanın
arkadaşlarına siz beni yazın sonrada teyfik'i ben ünlüyüm sms lerde teyfik'i geçerim düşüncesine kapılıp
sms lerde kendisinin elendiğini düyunca bozguna uğradığı yarışma programı .
Şu günlerde nihat doğan ve taner için izlenen yarışmadır. ikisi de birbirinden manyak. Halk manyakları seviyor kardeşim, adamlar işi biliyor.
acunun her durumda taçmin e kazandıracağı yarışma. çünkü acun sever öyle hanzade olsun, merve olsun, taçmin olsun. *
bende nedense nefret ediyorum böyle şeyler de kadınlardan
nihat doğan'ın hazır okyanusa yakınken, okyanusa atlayıp amerikaya gitmesini ve fethullah gülen ile beraber ülkemi özledim nidaları ile ağlamasını dilediğim programdır.
Acun Ilıcalının benim için cola dan aldığım para önemlidir mantığıyla başka hiçbir şeye önem vermediği artık tatsızlaşan programdır.
Nihat Doğan Nifak Dohumu olarak çalışan, Derya Büyükuncunun benim ne işim var burda modunda takıldığı,Tevfik Alttan alttan sessiz sessiz olayı götüren bir durumda ortada dolanan bir kişi. Ya çok sevimsizler.
geçtiğimiz survivor'la (kızlar-erkekler) karşılaştırıldığında en büyük eksikliğin ifade gücü olduğu yarışma olmayı sürdürmektedir.

nihat ve tevfik çok konuşan, herkesin hatasını bulup sanki kendileri adanın kadısıymış gibi davranan ve sabah programı teyzeleri ayarında cümleler kuran, konuştuklarında tv'nin sesi kısılası iki varlık. çene gücü var ama dinletme gücü yok.

taner çok gomik ama işin geyiğinde, adadaki olaylarla ilgili söyleyecek sözü yok.

derya polemiğe girmeme çabasında, yarışmaya gitmiş, yarışmak için yaşıyor ve kulis katakulisinde onun da bir olayı yok. biraz da nihat gibi adamlarla aynı yerde olmaktan sıkıntı duyuyor, belli.

taçmin mıy mıy mıy...

özge etrafa aval aval bakıp kırılan dişi ve kesilen yüzünü düşünmekte. Ama benim işim bu ben naparım diye iç geçirmekte.

ebru-asena hır gür çıkarma çabası içindeler miydi değiler miydi bilmem ama fazla çaçaronlar.

bu yüzden de ada konseyleri nihat'ın adanın dedikodusunu yapıp konseyde yazmak istedikleri kişiye mahalle karısı gibi saldırıp, tevfik'in psycho bakışlarla onayladığı bir işkenceye dönüşmüş durumda.

bir kere kızların merve'yi hiç izlememiş oldukları belli. Bir kadının kendini savunması için Taçmin ve Özge kadar avanak Ebru ve Asena kadar da carcar olmasına hiç gerek yok. Arada bir alttan alıp yeri geldiğinde laf sokmak, intikam için doğru anı beklemek, ikide bir de "muhattappp olma benlee" demeyip uyumlu olmaya çalışmak doğru bir yoldur. Merve seyredilmediyse günde iki öğün "Firdevs Yöreoğlu'ndan kadınlık öğreniyoruz" seyredilebilir.

Erkeklerdeyse Nihat ve Tefik azap gibiler.

Nihat çok konuşuyor, boş konuşuyor. insanın içine bir seri katil giriyor o konuşurken, şiddet yanlısı oluyor insan birden. Tahrik dolu bakışları ve söyledikleriyle adamı katil eder. Tefik tam bir yardakçı. Geçtiğimiz senenin en çakal yarışmacıları Aydın ve Ertan bile bu kadar sinir bozucu olmamışlardı. Adamlar en azından açık açık söylüyorlardı seni güçlü görüyoruz o yüzden elemek istiyoruz, biz de kazanmaya geldik diye. Bunlar günde kırk kez yok Taçmin bana "gitte kurutulalım dıdıdı" dedi yok "Derya Taner'e ödüle gitmek için yalvardı". işi çingene kavgasına çevirip duruyorlar. Oğuzhan bile adayı daha güzel gözlemler, özetlerdi.
(bkz: oğuzhan eroğlu)

Taner ve Derya iyiler ama biri huzurlu, sakin bir tip, diğeri eğlence adamı. Adadaki olaylarla ilgili ikisi de aslında konuşmaya çok isteksizler. Bize söz gelmese daha iyi olur sanki diye acun'un gözüne bakıyorlar. Taner tefik'ten nefret ediyor, Nihat'a da güvenmiyor aslında ama çok gitmiyor konunun üstüne oh yeaaa, gızları goruyacam, kimse benim yağımı alamaz artık deyip geçiyor. Derya'nın içinden acun'a programa Nihat gibi bir embesili dahil etmiş olduğu için ana avrat dümdüz gittiğinden hiç şüphe yok. Pascal'a da dövdürtmedi nerden geldim Dominik'e, bu nasıl bir çingenliktir hissiyatıyla derin bir sessizliğe gömülmüş durumda.

Kala kala Acun kalıyor. O da istanbul'dan sesleniyor genelde. En az benim kadar sıkılmış olmalı konseylerden.
kola reklamı ve ön plana çıkarılması artık gına getirdi.
sırf ünlüler var mı diye bilmem boku çıkan yarışmadır. ulan ne o aileyle görüşmeler, hamburger yemeler.. hadi hepsini siktir et; nba maçına gitmek ne lan?
şu bikaç haftada hepimizden çok kola içip daha fazla yemek yediler,
nerde kaldı survivor *
bu haftaki ödül oyunu nba maçı olabilir, nihat doğan kazanabilir.

http://www.facebook.com/v...292752121600&comments
birilerinin acilen nihat ve tefik'e nazım hikmet'ten bahsetmesi gerek.

--spoiler--
lafa bak, ben elmayı sevdim, elma beni sevmedi. e demek ki sevilmeyen bir tarafın var senin.
--spoiler--

--spoiler--
ne demek yahu elma beni sevmedi? o zaman kardeşim, sen survivor'ı sevdin de, survivor mı seni sevmedi demek oluyor? şiiri burda yazdı herhalde.
--spoiler--
bir buçuk ay süren uzun soluklu, geniş kadrolu, bol mekanlı reklam filmi.