bugün

hayatımda gördüğüm en ezik en sünepe en mal türklerden birisi. adam tutturmus ben buraya oyuna geldim, arkadaşlığa geldim. ulan git o zaman ben evleniyoruma. bırak bari mücadele gücümüz artsın. tutturmuş nadya'yı elemem diye. (bkz: al nadya nı da git ulan)
survivor'ın en artist, en pişkin ama bir o kadar da yakışıklı elemanıdır. yakın bir zamanda da nadia denen hatun kişisini de tavlayacaktır.

(bkz: aha buraya yazıyorum)
poposu arşa yaklaşmış, fakat bunun neden olduğuna bir türlü karar veremediğim ezik insandır. yakışıklı falan da değil bildiğin adanın maymunu.**
sakallları kesilmiş haldeyken hakan şükür'ün gençlik haline benzeyen, türk takımının şımarık yarışmacısı.
birşey olamadan kendini birşey zannetmesi, oylama sırasında yaptığı konuşma ve mimiklerle antipatiklik ibresi tavana vurmuş survivor yarışmacısı.
kendisini hala adada yarışmada zannetmemden dolayı 2 hafta önce bağdat caddesinde rastlamama saşırdığım, yarışmanın şımarık elemanı.
nadia'dan boşanmış, merve oflaz ile birlikteymiş, yakalanmışlar.
ulan adam karı kız bakımından ne kısmetliymiş be. nadia dünya güzeli merve kainat tatlısı bir hatun. tam armudun iyisini ayılar yerler bir durum!!
asıl adı (bkz: selim sabah)'tır.
yahudi oldugunu aciklayan kisi.
nadya adlı kızımızı kapıp onur tarafından bıçaklanacak olan survivor kişisidir.
(bkz: survivor selim i kiskanmak)
(bkz: lan nadya burda olacakti simdi)
(bkz: televizyondan nadyayla kurulan duygusal bag)
edit: an itibariyle entry * imi kotuluyorum. *
selim kiskanilacak bir insan degilmis.
bir insan bu kadar mi salak olur yahu ?
ve yine an itibariyle teymur denen yarisma kisisini elerken tikkilik sinirlarini zorlayarak ex kanka demesi beni bitirmistir.
(bkz: tikky insan modeli)
ibiş bişey. olmamış. pipisi de küçüktür bunun.
hristiyan olacağı açıklanan musevi türk. suyu bozuk yani.
nadia ile birlikte yaşamlarını istanbul da sürdüren türk.

ulular magazin servisi
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=58316 *