bugün

doğukan'ın turabiye'ye ayar verdiği dans;

https://pbs.twimg.com/twe...video/CGaqzQ-W0AAVEAh.mp4
Doğukan’ın turabiye ayar veren dansı çok iyiydi turabi bunu taklit olarak anlayarak zekâ seviyesini bir kez daha gösterdi *
Ünlüler takımındaki Hacivat çok iyi oynuyor.helal.
Doğukan ile serenay sevişmiyorlarsa gecenin bir vakti çişe kalkıp kalkıp ben de lookin değilim.
bu hafta "kafadan" bozok'un eleneceği yarışmadır.
Begüm'ün yine olanca hızıyla şımarıklığa ve iticiliğe devam ettiği yarışma.
bozoğun sürekli yaşını söylemesiyle kızlar erkekler survivorındaki oğuzhan abiye benzediği yarışmadır.
(bkz: ben 57 yaşında adamım)
bonus:
(bkz: ben gözlemliyorum abi)
artık fragmanda bozok adlı yarışmacının böğürmesinden oyunu kazanıp kazanmadığını anlayabildiğim yarışma.

-bozok yine bağırıyor kazandi galiba.
+yok abi o kaybetme böğürüşü.
Hilmicem'in az once zictigi aforizma. Kelimesi kelimesine:

Bayandır, ne yapsa yeridir.

Turabiye'nin yaninda bir ay geciren adamdan ne beklenirdi ki baska.
Hasan yine birinci olmuş ve balkon konuşmasında hakan a hakettiği sözleri söylemiştir. Bu Dünya'da Hasan gibilerin fazlalaşması lazım.
eğer turabi grubundan birinin ismi yazılmış olsaydı , hasanın birinci olamayacağı yarışma olurdu . hep sistematik işliyor acunun oyunu . hehe

ama tabii turabiye veya hilmiyedense hasanın birinci olması gayet iyi .
1 haziran'daki mesajımda söylediğim gibi bozok'un elendiği kurmaca yarışmadır. begüm elenmiş olsa kızlar arası yarışma olamayacağı için o şekilde yapılmıştır.
(bkz: Patates)
bu hafta dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetsin.
bireysel dokunulmazlık oyununu begüm kazansın.
hasan ve turabi halk oylamasına kalsın.
hasan birinci olsun ve eleme adaylığı düşsün.
begüm hilmicem desin.
ve sonunda iki gerzekten biri gitsin.

midemi bulandırıyorlar ya!

ne güzel senaryo yazdım efendim.
ben bu programın ülkemizi yansıttığını düşünüyorum. bir tarafta konuşmaya çalışan ama sinsi iki yüzlü olarak görülen taraf, bir tarafta tahriğin babasını yapıp bi de üstüne fiziksel temasta bulunan ve haklı bulunulan taraf. size de tanıdık gelmedi mi?
acun ılıcalı' nın para makinesidir. her bölüm ekstra onlarca reklam. halkını tanıyan zeki adam işidir. önemli olan çoğunluktur, çoğunluğun seviyesi değil.
son on yılın en iyileri formatı ile asla uyuşmayan yarışma.
en iyiler bunlarsa ki öyle kabul görüyor, izlemediğim 9 yıl için kendimi şanslı sayıyorum.
bu arada şunu da söylemek istiyorum merve aydın'ın beni irite eden tatlı krizleri yüzünden tiksinip izlemekten vazgeçtim.
yaa bu yarışma da neden seyrediliyor da, burada da nasıl yorum yapılıyor, falan filan diyen sözde elitleredir sözüm. biz de biliyoruz bu bir şovdur, reytinge dayalı kazananı da kaybedeni de önceden belli bir yarışmadır. zaten öyle olduğu için her hafta yarışmadan önce yazıyoruz burada şu elenecek, şu birinci olacak diye, doğru da çıkıyor.

ama sizin anlamadığınız şey, biz bunu yarışma diye seyretmiyoruz, yurdumdan insan manzaralarını, şehir hayatını bırakıp görece yokluğa düşen insanların psikolojik değişimlerini, hırslarını, öfkelerini, sevinçlerini, egolarını bir laboratuvar mantığında izlemek için seyrediyoruz.

hayat, sadece ingiliz, fransız klasiklerinden öğrenilmez. sen onu izlemezsin bunu izlemezsin, sadece belgesel izleyip, klasik müzik dinlersin, ondan sonra da akp bu ülkede iktidara nasıl geldi ya, diye kendi kendine sorarsın. çünkü bu toplumda yaşayan insan tipleri hakkında en ufak bilgin yoktur, halktan kopuksundur.

sana bu açıdan haftada 2 gün yemeklerden sonra survivor yazıyorum. seyret de toplumumuzdaki insan manzaralarını gör, incele, tanı, savunma ve değerlendirme mekanizmalarını geliştir elitim şaşkınım...
50 milyon dolara satin alinan tv8 kanalinin piyasa degerini yaklasik 500 milyon dolara cikaran yapimlardan biri. Acun'un amiral gemisi.

Seyrediliyor ki yapiliyor.
Acun: ikiniz de bir direk görüyorsunuz.

Turabi derin bir iç çeker.

Bu akşam sembol finali yayınlanan yarışma.
haftanın 6 günü olması yasaklanması gereken yarışma programı zira yarışmacıları çok seviyesiz.
şu merve aydını biri afedersiniz şeyyapsın da bagırmakdan vazgeçsin. kudurdu karı.
Akşam seçim sonuçlarını izleyip küfür etmektense tv 8 i açıp dokunulmazlık oyununu izleyeceğim yarışma.
bence kıbrıs'taki finale turabi, hilmicem, merve aydın, simit sarayı ve yapı kredi worldcard'ın gideceği yarışmadır. kazanan simit sarayı olur gibi duruyor.
Hasan ve turabi nin oyuna asılması saçmadır. Ikisinin de finali garantidir. Zaten acun da artık turabi asilsin istemez biraz da karsidakiler kazansin da oyun suresi uzasin