bugün

Evrim i cennet mahallesine koysan sırıtmaz.
Ersin gitti, askim gitti , Aycan gitti yunus emre gitti AMK Survivor hayatımda ilk defa son 1 aydır izliyorum ve hep sevdiğim adamlar gitti puh.
ahhhh sarı papatya bir bilsen ne kadar üzgünüm yılanın diğer başını ada da bırakıp gittiğin için. siz ikinizin birlikte gitmesi lazımdi.
2 aydır her konseyde yunus emre gider dedim. bu hafta ise yunus emre gitmez evrim gider heralde dedim ve yunus emre gitti. her hafta beni şaşırttığın için teşekkürler kral.
Bence programa renk katıyordu. Kavga çıkarıyordu, laf falan atıyordu neden gitti ki? Barış ile cemal can yok muydu?
şimdi sen gittin ya, hiç kimse sana benzeyemez reis.

bu survivor seyircisinin hakkı sinsi barış ve nonoş cemal. reis çok bile kaldı.
nihayet elenerek evrim in elenmesinin yolunu açmış ergen sinirine sahip "eski" survivor yarışmacısıdır. ulan bunu yasini sercanı falan nasıl kafa yapısındaki insanlar seviyor hiç anlamıyorum..

daha dünkü oyunda yani konseyden önce yasin barzosu nisaya bağırıp kızı aşağılamaya çalışırken bu gevşek kendi tarafından sırıtarak olayı izliyordu. elif berkan barış hatta hiç sevmediğim sercan bile olaya endişe ile bakarken ve olayı ayıplarken tek sırıtarak ve mutlu olarak izleyen bu dengesiz kardeşimizdi. bunun nesini sevdiniz olm. nisayı seversin sevmezsin önemli değil ama 34-35 yaşlarında bir erkek ( yasin ) 21 yaşındaki kızı ( nisa ) ezmeye çalışıyor bağırıp çağırıyor ve sen bundan mutlu olup "inşallah daha da büyür olay" diyerek gülerek olayı izliyorsun. kimileri de kalkıp karakterli çocuk diyorlar ya onlar muhtemelen türkiye cumhuriyetinin öz vatandaşı değillerdir. bizim genlerimizde emrenin yaptığı gibi birilerine sataşma kültürü vardır ama bizim genlerimizde bir kadını ezmeye çalışan erkeği tebrik eder gibi davranmak veya böyle bir olayda pis pis gülümseyerek, keyiflenerek olayı izlemek yoktur.
Bahse VARIM bunu Türkiye'ye gelip karantinayı atlattıktan sonraki 2 hafta içinde yamulturlar.

Önüne geleni tehdit ediyordu "ben mma döğüşcüşüyüm" diyerek. Torpah yırmıhlayan keko.
Valla çok bile kaldı.
Patavatsız konuşmalarıyla 2020 Survivor'a damga vurmuştur.
Çık gel uzak diyarlardan be reis..
Baya harbi bi çocuktu pek severdim kendisini.