bugün

bastım eksini devam et. bekleme yapma
soyadı ile ironik yaşayan bir bakan şeysinin lafı.
Süleyman Soylu dan irrite oluyorum. Ve şu videoyu şuraya bırakıyorum https://twitter.com/capul.../1007947636396224512?s=19

bunu kendi adamları söylüyor ben değil
kafa çıplak ya güneş geçmis zannımca.
Kesinlikle hayır. Altinsan = altinsan.

Bir göz atın: (bkz: evrim)
Yav he he.

Yemiyor olm millet artik.
Suçlu piskoloji ile saga sola iftira atiyor omurgasiz tiranlar.
Yakında çok afedersiniz götlerinden bok çıksa muharrem inceden bilecekler.
Sayın soylunun lafına itibAr etmek için AKP'den önceki Süleyman soylu nasıldı bilmiyor olmak gerekir.

AKP'nin propagandasına izin vermeyen hdpli esnafı silahla tehdit Edip, kargaşa yaratan, yaralı ve ölümlere sebep olup suçu PKK'ya atan zihniyet level atlayıp Muharrem ince yi hedef göstermiş.
Olan bu.

Ölü vicdanlarınızla rahat uyuduğunuz günlere hasretsiniz, farkındayız.
bu tespiti yapanı ömür boyu hatta öldükten sonra bile içişleri bakanı olarak istihdam etmek gerek.
olay ne?
(bkz: erdoğan ın gizli 24 haziran konuşması)
üzerine akpliler hdpli seçmene baskı yapmaya gidiyor. kendilerini reddeden esnafa saldırıyorlar. hdpli esnaf da karşılık veriyor. ölenler yaralananlar hastaneye götürülüyor.
esnaf hastanede linç ediliyor. esnafın oğlu başına oksijen tüpüyle vurularak öldürülüyor.
ve sorumlu muharrem ince.
http://sendika62.org/2018...ti-5-olu-9-yarali-497655/
olaylara mı üzülelim bu tespite mi gülelim şaşırdık. eskimolar ve kızılderililer de şaibeli bu konuda.
Suruç’da CHP’nin aldı oy %1...

Çok etkin olduğu bir yer evet...
Süleyman soylu hayranı olan organizmaların açıp bakmaları gereken açıklama.

Hayranı olduğunuz adam bu işte.
Zaten dişe dokunur bir özelliği olsa siyasal islamcı olmazdı.

Neyse ki yalan siyasal islam'ın en önemli argümanıdır.
--spoiler--
kürtler, aleviler gaza geldi.
--spoiler--
Irkçı eşekler sinirlenmiş. AKP'ye düşman olmak için gaza gelmeye gerek yok senin gibi beyinsiz trollerin varlığı yeterli.
yalan mı? ülkede infial yarattınız kürtler, aleviler gaza geldi milleti akp düşmanı yaptınız. artık çalışma yapmayacağız. bizde karar aldık can güvenliği gerekçesi ile toplantılar hariç sandığı bekleyeceğiz.