bugün

elit bi kafede ben mendil almak zorunda mıyım amk. almıyorum.
Iyi o zaman defol git ülkene. Öleceksen de şerefli bir sekilde öl.
suriyeliler türkiye'yi bozdu. onlardan önce türkiye'de ne bir cinayet ne bir kapkaç - hırsızlık, ne bir kötü olay olurdu. kanalizasyonlarımız lavanta kokardı. suriyeliler geldi ülkemiz bir anda boka battı.
Insanliktan nasibini alamamış tiplerin iclerindeki nefreti kusmalarina sebep olmuş cumledir.

Bu tiplerin genelinin cehapeli hiyarlar olmasi da tesadüf değil.
Rica ediyorum banyo yap.
Ne istiyorsun AMK.

ne istedinizde verilmedi.

Hatta istemeden verildi.

Dilenmek yerine keşke çalışıp haketseniz.

Hatta adam olup ülke'ni savunmak için orada kalıp ve şerefinle ölseydin.

Burada şerefsizce serzenişte bulunup dilenecegine.
sor kendine : suriyeliysen neden türkiye'desin?

baban neden bu kadar korkak, senin için vatanında ölümüne olsa da savaşmayı denemedi?

annen neden seni kucakladığı gibi babanın peşine takılıp kendisine ait olmayan topraklara adım atıp kendi ülkesine arkasını döndü?

neden senin ailen korkak, uğruna öleceği bir vatan varken neden başkalarının kan döküp üzerinde yaşama şansına sahip vatanlarına sığınmayı hak sayıyor kendilerine, neden?

neden hak etmedikleri bir ülkede boş beleş yaşamayı kabul edecek kadar onursuzlar? neden havadan gelen paraya avuç açıyorlar, neden?

bütün bunları şu anda soramayacak kadar küçüksün belki ama zaman geçip de yabancı bir ülkede asker olduğunda ülkene sınırdan bakarken gözlerin dolacak kadar insan olursun umarım.

bir gün "anna frank'ın hatıra defterini" okuma şansına sahip olursan; vatan ve vatandaş olmak ne demekmiş anlarsan üzülmemeni dilerim.
ilk etapta herkes olmasa da büyük bir çoğunluk onları kabul etti hazmetti herkes acıdı üzüldü yardım etti. sen kaç suriyeliye yardım ettin o zenginleriniz öyle kafelerde oturuyor çoğu vatandaşımın giremediği yerlere girip para harcıyor ve sonra gelip o garibanların üzerinden prim yapıyor. ama kafamıza bazı şeylerin dank etmesi için birkaç yıl yetti . o acıdığımız insanlar yüzün astarını da istemeye başladı. lütfen sen ve senin gibiler artık silktirolup gidebilirler mi. yoksa canınız çok fena yanacak.
git be pis.
ülkedeki tüm suriyelilerin amk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.