bugün

elit bi kafede ben mendil almak zorunda mıyım amk. almıyorum.
Iyi o zaman defol git ülkene. Öleceksen de şerefli bir sekilde öl.
suriyeliler türkiye'yi bozdu. onlardan önce türkiye'de ne bir cinayet ne bir kapkaç - hırsızlık, ne bir kötü olay olurdu. kanalizasyonlarımız lavanta kokardı. suriyeliler geldi ülkemiz bir anda boka battı.
Insanliktan nasibini alamamış tiplerin iclerindeki nefreti kusmalarina sebep olmuş cumledir.

Bu tiplerin genelinin cehapeli hiyarlar olmasi da tesadüf değil.
Rica ediyorum banyo yap.
Ne istiyorsun AMK.

ne istedinizde verilmedi.

Hatta istemeden verildi.

Dilenmek yerine keşke çalışıp haketseniz.

Hatta adam olup ülke'ni savunmak için orada kalıp ve şerefinle ölseydin.

Burada şerefsizce serzenişte bulunup dilenecegine.
sor kendine : suriyeliysen neden türkiye'desin?

baban neden bu kadar korkak, senin için vatanında ölümüne olsa da savaşmayı denemedi?

annen neden seni kucakladığı gibi babanın peşine takılıp kendisine ait olmayan topraklara adım atıp kendi ülkesine arkasını döndü?

neden senin ailen korkak, uğruna öleceği bir vatan varken neden başkalarının kan döküp üzerinde yaşama şansına sahip vatanlarına sığınmayı hak sayıyor kendilerine, neden?

neden hak etmedikleri bir ülkede boş beleş yaşamayı kabul edecek kadar onursuzlar? neden havadan gelen paraya avuç açıyorlar, neden?

bütün bunları şu anda soramayacak kadar küçüksün belki ama zaman geçip de yabancı bir ülkede asker olduğunda ülkene sınırdan bakarken gözlerin dolacak kadar insan olursun umarım.

bir gün "anna frank'ın hatıra defterini" okuma şansına sahip olursan; vatan ve vatandaş olmak ne demekmiş anlarsan üzülmemeni dilerim.
ilk etapta herkes olmasa da büyük bir çoğunluk onları kabul etti hazmetti herkes acıdı üzüldü yardım etti. sen kaç suriyeliye yardım ettin o zenginleriniz öyle kafelerde oturuyor çoğu vatandaşımın giremediği yerlere girip para harcıyor ve sonra gelip o garibanların üzerinden prim yapıyor. ama kafamıza bazı şeylerin dank etmesi için birkaç yıl yetti . o acıdığımız insanlar yüzün astarını da istemeye başladı. lütfen sen ve senin gibiler artık silktirolup gidebilirler mi. yoksa canınız çok fena yanacak.
ülkedeki tüm suriyelilerin amk.
Hani savaşsanız diyorum. Ülkeniz yalama olmuş artık. Kimin kimi vurduğu belli değil.
gidin ve esad'ın safında savaşın. ne kadar dini bakışınız bir olmasa da o adam ortadoğu'daki emperyalizm karşıtı delikanlı liderlerden biri.
Bazen üzüldüğüm bazen de siktir et vatanında ki savaştan kaçıp gelmiş insanlarsınız dediğimsinizdir.
Tiksindirici Bir mantaliteniz var.

Avrupa'yı ve amerika'yı siyahi ve araplara yaptıklarından dolayı kınayıp duyar kasanlar bügun suriyeli mültecileri küçümseyip hor görüyorlar.

Ülkenin Kurtuluş ihtimali yoksa kimse savaşmaz. Hele ki koruman gereken canlar varken.

babası savaşsaymış.

He savaşsın, ölsün. Zaten durum tamamen belirsiz.

Çouklarına, eşine de ışidli piçler bir güzel girsinler.

Siz de kına yakın.

insanların yaradanın hediye ettiği şu toprakları sahiplenme huyları yok mu...

Lanet olsun.
Buraya da mı dadandınız.
bu comarlara vatandaslik verilirse zaten hepsi linc edilir. turkiye multeci coplugu degil.
bir beyandir. sizin nefret dolu basliklarinizdan biktim. evet suriyeliyim lan var mi ? ve turkiyeden gitmeye de hic niyetim yok. cok beklersiniz. bosuna nefesinizi yormayin turk comarlari sizi. yakinda vatandaslik da alacagiz zaten.devlet tesviki sagolsun dukkanimi actim. kardesim bana yardim ediyor ama ona da issizlik maasi bagladik haha.

siz de sozluk koselerinde bos laf yapin anca haha. cok beklersiniz. burasi bizim artik koclar.
Yazar dostumuz suriyeli rolü yapiyor suriyeliler kötulemek icin. Yaptigin o cocugluk bu kadar saf salak milleti galeyana getirme.
ne işin var o zaman burada git ülkende yaşa artı benim internetime de mi çöktün.