bugün

Çanakkaleli Suriyeli mi var da suriyede çanakkaleliler savaşsın verilebilecek kızdır cevabı.
Yeter artık ya.
Madem dedelerimiz Çanakkale de beraber savaşmış buraya geleceğine kalıp ülkesini savunsaymış çok bilirler ya savaşmayı.
Ulan manyak suriyeliler gele gele 3. dünya ülkesi Türkiyeye neden geliyorsunuz sizin ülkenizden beter burası.
allah kahretsin ki şu suriyeli kardeşlerime yapılan eziyetleri ve zulümleri gördükçe daha da artan pişmanlıktır.
çöpe düşen suriyeli kardeşimizi videoya alıp alay konusu eden alçak insanların olduğu ülkeye gelmişiz.

(bkz: çöpe düşen suriyeliye türk vatandaşın davranışı)
Ne tesadüf bende sizin gelmenize sitem ediyordum.
buna izin veren insanlarımızın yerinede ben pişmanım. kendi ülkemizde misafir gibiyiz anasını satayım. nereye baksam suriyeli.
1.suriye'li bir arap benim kardeşim olamaz.
2.bir pişmaniyet var ise derhal topraklarımızı terk etmesi gereken gereksizdir.
evet. cok pismanim.
turkiyede kalmak istemiyorum. savastan kacip geldigimiz halde dogru durust bir maas bile baglanmadi bize. 1200 tl nedir ya? ulan dalga mi geciyorsunuz bizimle. siz din kardeslerinize boyle mi bakiyorsunuz? rezil insanlar sizi.
bir an once amerikaya kacicam, yettiniz artik.
amerikada 20bin dolar veriyorlarmış koşarak git hızlı gidersin.
"geldiğime" değil, "kaçtığıma bin pişmanım" demesi gerekir.
çok pişmansın keşke ölsen.
Türküm sizi aldığımıza bin pişmanım.
Geldiğin gibi gidebilirsin o halde. Tutan mı var?
sen çok yanlış gelmişsin kardeş denilesi suriyeli ağlaması. avrupa 1000 km kadar kuzey doğuda.
bazı hususlarda hakkıali olan lakin bazı hususlarda da yanlış konuşulan beyandır. Suriyelilere acıyacağı, heyhat diyeceği yere aşşağılayan bizim bordofikirli, bordoklavyelilere ithaflarına katılmaktayım.
Siktir olup gidebilirsin o zaman.
bir ay sonra plajlra akmaya başladığınızda görecez sizi.

kalkın gidin ülkenizi savunun. biz de bayılıyorduk zaten.

recep için kanlarımızı akıtacaz diyorlardı. gitte memleketin için akıt

o boş kanını kansız, anca yan gel yat. konuşturmayın la insanı.
şu istanbul denen boktan yerde kimsede insaniyet namına bir şey kalmamış. yav arkadaş koskoca 'açız' yazıp koyuyoruz önümüze bunu göre göre hiç umursamadan nasıl geçebiliyorsunuz yanımızdan? bu hangi dine hangi vicdana sığar anlayamıyorum. dilenci değiliz paraya muhtacız sadece. şu ülkeye geldiğimiz güne lanet olsun. suriye'nin bombardımana uğramış harabelerinde, döküntülerinde yaşardık daha iyi.

içten bir itiraf, sitem ve haykırış.
Kusura bakmıyıcaksın ama hem bu ülke size kol kanat açıcak hemde sitem ediceksin buraya yazıcağına kadar git ülkende bağımsızlığı için savaş.
adam senden benden iyi türkçe yazıyor amk.

helal olsun lan!

neyse,
siktir git!
Açsın ama sözlüğe yazacak internetin var interneti geçtim telefonun var.

Açlık bu değil.
pişmasan geri gidebilirsin.

bizde ortam böyle.

kalacaksan da burada misafir olduğunu aklında çıkarmayacaksın.
Gidin bi zahmet savaşın aq suriyelileri.
Aslinda hani şu avrupaya kacmak isteyenler varya hic ses etmeyeceksin gitsinler. Dunyada bizden daha iyi size bakacak ülke mi var. Nankörlük.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar