bugün

bir de utanmadan Uludağ sözlüğe girmişler ya. abi bi yalnız bırakın bizi.
bunu okuyunca hayırdır kardeşim kim sana laf edebilir niye böyle celallendin şeklinde düşünceler eşliğinde şaşırıp kaldım.
elbetteki de alınması gereken bir haktır. doğrudur burada yazılanlar.
görsel
Tez zamanda babayı da almanız dileğiyle..
Delinin birisi kuyuya taşı atar ve bizim akıllılar da gaza gelir diye acılan başlık.
yavaş al patlamasın içinde sikik arap.
tabi ki alacaksınız canım kendi vatanına sahip çıkamayan savaş görünce başka ülkelere kaçmayı bilen sizlersiniz, bizler ise sizin götüm götüm kaçtığınız toprakları savunmaya giden sizin arkanıza bile bakmadan kaçtığınız yerde bir sürü şehit veren, yetmeyip kendi ülkesinin vatandaşlarına verdiği 400 tl' yi bile sike sike geri alan bir ülkeyiz. tabi ki de babalar gibi alacaksınız oğlum başka kim alacaktı ki ?
Ahhh bebeğim tabi al niye almıyorsun ki sonuçta benim ülkemde benden çok sen vatandassin al onu al zaten almadığın kabahat.
boğazınızda kalsın emin burada konuşuyorsun utanmadan bir de.
babalara gelebilecek çakal beyanıdır.
Biz neyiz ? Hristiyan mıyız ? Kendi ülkemiz de mülteci muamelesi görüyoruz.
yüzsüzlük göstergesi olan açıklama.
1hal hayrını gör yazarı. bana verseler ben de alırım hatta fazlasını isterim sen de haklısın ama abicim alıyorsun da ne o öyle seda sayan gibi belgelerle ispatlarım falan sakin bi. birlik beraberlik mesajları çok hoş da o öyle olmuyor pek. olay senin ne aldığınla değil de sana bunu verenle zaten. bir de az empati yap mesela, bi otur düşün ulan niye herkes bana söyleniyor diye. ondan sonra çıkar belgeleri.
suriyeli gençlerin türkiyede keyif sürdüğünü iddia eden bir takım kimselerden ötürü tekrar hatırlatmak istediğim başlık.
suriyelilerin hakkıdır tüm bunlar. hakkıdır hakka tapan suriyelinin burs!
öz vatanında sana posta koyuyorum demek istiyor "suriyeli".
Adamın götünden kan alırlar kamil kan.
biraz daha uğraşılırsa babalar gibi bursun üzerine "babayı" da almak ile neticelenecek olan kutlu olaydır. ülkede yüzsüz sayısı azdı ya ithal etmeye başladık amk yenilerini..
yediremeyenlere inat paramızı çatır çatır almaya devam edeceğiz. bu maaş bizim hakkımızdır. biz savaş mağduruyuz ve din kardeşliğinde böyle bir yardım söz konusu. yani ya seve seve yardım edeceksiniz ya da arabistanlı kardeşlerimiz size gereken ayarı verecektir.
yok öyle kardeşim git kendi ülkenden al denilesi başlıktır.

hem gel ülkeye sığın hem de sanki kendi ülkesiymiş gibi davran.

git ötede oyna.
müslüman kardeşlerimizin aldığı para bize batmaz, batmamalı da zaten. olması gereken böyledir. kardeşlerimiz istediği gibi çatır çutur yesinler parayı. üniversitelere de sınavsız girmeleri haklarıdır.
Türkiye hayrina verdigini düsünmüyorum. Onlar icin ödenen paralari onlara iade edildigini düsünüyorum. Nede olsa yetim olanlar onlar.
Üniye sınavsız girme hakkı, bir çok hak elde etmeleri burda karıya kıza sarkıp dalkavukluk etmeleri. Üzgünüm ama benim ülkemde 1 dakika geç kaldı diye sınava alınmayan daha sonra intihar eden öğrenciler yerine bu işlevsizlerin hak kazanmaları adaletsizliktir. Yazık günah bizimkilere de verin o hakları? beleş para dağıtıyoruz heriflere, bizim öğrencilere de tezek düşüyor tabi.
mutlaka kardeşim elbetteki haklısınız onca cefadan sonra biraz da sefa hakkınız. hem dinimizde kardeşlerimiz sıkıntıdayken onlara yardım etmemizi emreder. bu yüzden değil 1200 , 2500 tl bile alsanız benden ya içiniz rahat olsun hatta ülkede yüzde 51 olarak söz sahibi olduğumuzdan çoğunluğun adına söyleyebilirim ki, bu ülkenin hakları size helaldir.
Ucuz troller.
Hala buna inanan varsa ağır ç-o-m-a-r dır.
görsel
Akp gittiğinde babaları alacak arap sefili beyanı.