bugün

güney illerinde yaşayan ve suriyelilerden zarar görmüş yurttaşlarımızın seçimdeki tercihlerini söylemeleridir. insanlar kendi vatanlarında 2. sınıf insan durumuna düşmüşlerdir.
aynı şekilde katıldığım durumdur.
Yanına kürtleri de eklerse evim arabam neyim varsa o partiye şeklinde ekleme yapılabilir.
şu ana kadar tek chp'den duyduğum vaat. esad ile diplomatik ilişkilere başlanıp suriyelilerin tümünün gönderilmesini sonuna kadar desteklerim. yoksa türkiye'nin geleceği için çok büyük problem olacak bu mülteciler.
Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı sayın kemal kılıçtaroğlu'nun ekşi sözlükte soruları yanıtladığı gece, yazarlardan birisinin sorduğu soruya verdiği cevap;

https://eksisozluk.com/entry/50525502
son model bmw ile teker öttüren suriyelileri öncelikli olarak kovacak partiye oy vermektir.
Yakında suriyeliler bizi kovacak duruma gelmeden kullanılması gereken oy verme tercihi.
'sen hangi partiye oy veriyorsan söyle ben kesinlikle o partiye oy vermek gibi bir hataya düşmeyeyim. zira seninle aynı eylemi gerçeklestirmek bile istemem' dedirten cümledir.
Nazi zihniyeti.
Bugün pazarda iki suriyeli abla gördüm alışveriş yapıyor, kendi dillerinde konuşuyorlardı bu beni sevindirdi belki de burada olmasalardı şimdi bi bombayla havaya uçmuşlardı, bi de buralarda gelmesinler hede hödö edenler var gerçekten siz ne bu ülkeyi de ne de o hor gördüğünüz insanları hak ediyorsunuz.
kesinlikle desteklediğim düşünce.