bugün

Tc kültür ve turizm bakanlığının yaptığı şey.
Bakanlık suriyeli gençleri türkiye turuna çıkarmış ki "suriyeli pislikler milletin karısını kızını taciz ederken devlet olarak bunların yanındayız" mesajı vermiş.
Bakınız çoğunuzun gitmediği, gidemediği kapadokya'da suriyeliler ne kadar mutlu poz vermiş.
görsel

Allah bilir balona da binmişlerdir.

Vallahi pahalı diye ben binmemiştim balona.
Bunlar balona bindiyse haram zıkkım olsun.

Edit: bu arada kültür ve turizm bakanlığı müze ve ören yerlerine girerken türk vatandaşlarından fahiş meblağlarda para topluyor. Demek ki bu paralarla bu suriyeliler gezdiriliyor.
Göz dolduran eylem.

Osmanlı geri geldi artık biz 2. Sınıfız.

Bunlar bunu bilerek, isteyerek, planlı yapmıyorsa bir şey bilmiyorum.
ben bir tc vatandasi olarak trabzona gitmedim.
karadenize ayak basmadim.

isyan cikaralim
bizi de gezdirsinler.

valilerden ozel ilgi bekliyorum.
Kendi ülkemizde 2.sınıf vatandaş olduk.Ey akp ye oy veren saftirikler,mutlu musunuz?
Suriyeli kardeşlerimizin mutluluğu için her şeyi yapmaya hazırız. Bence Evlerimize birer suriyeli alalım ve besleyelim. Ekmek elden su gölden bu kardeşlerimiz ferah ve bolluk içinde yaşarken bizler de işe gidip para kazanır işten gelince de ayaklarını yıkarız. Onlar da bizim için kapının önüne bir kap su ve yemek koysun.
ak hainlerin sıradan icraatlerinden biridir.
Onlarinda hakki kıskanmayın.
Suriyeliler iyi bizim ülkede yaşamamıza izin veriyor valla, gayet memnun oldum bu uygulamadan...

Ayrıca bir sistem eleştirisi Yapacağım;

Türklerden yeteri kadar vergi alınmıyor, haraca bağlayalım.

Şanlı Osmanlı’mız olsa öyle yapardı, ki tarihe bakın yaptı da...
Onlar zaten bedava Türkiye yi geziyorlar (doğu illerinden başlayıp batıya doğru) onlar benden daha çok yer görmüştür diyeceğim başlıktır.
GörTLERi DAHA DA KALKSIN DiYE ZAAR.
Gerek yoktur. Zaten Suriyeliler bütün ülkeyi gezmektedir.
Hakkın haram olsun bu din bezirganlarına.Lan adamları yollasana ülkesine.
hakkım helal olsun. Onlar da bizim için çanakkale de savaştılar.
Osmanlı’yı kökünden dinamitleyen faktörlerden birinin azınlıklara yapılan iltimaslardı, maalesef bu gün kendini Osmanlı’nın devamı gören zihniyet aynı yolu izliyor. Bunlar o kadar zır cahil ki hayranı oldukları Osmanlı tarihini bile bilmiyorlar.
ülke ekonomik krizin dibini gormekteyken ve 5 milyona yakin issiz insan sokakta ac bilac dolasirken bu geziyi organize eden insanlarin vicdanlarini bir yoklamalarini dilerim.