bugün

telekom tabanını kullanmasına ve bazen adsl portunu, telekom'da olmamasına rağmen bünyesinde her nasıl yapıyorsa barındırmayı başarmış, servis sağlayıcıdır. port olmayan bölgelerdeki adsl hizmetlerine daha da yoğunluk vermesi, ticari bir dehanın bu şirkette 3-5 liraya harcandığının göstergesidir.

ttnet'e göre hızlı çözümler üretebilmesi müşteri hizmetlerini arayan kişi sayısının da azlığını gösteriyor.

(bkz: ohh tanıtımı da yaptık gelsin paralar)
henüz hiç bir sıkıntımın olmadığı iss. canımsın sen benim muah öpt kib sçs by...
(bkz: sorun sende değil bende)
günlerdir beni internetime kavuşturamamış servis sağlayıcı.

tabii burda suç kendilerinin mi bilemiyorum. 17 haziran akşamı ben bu servis sağlayıcıdan internet alayım dedim, evimde de internet olmadığı ve fiber hattı da gelmek bilmediği için artık pes edip adsl almaya karar vererek arkadaşları aradım.

maximum 7 iş günü içerisinde internetimin bağlanacağını fakat genel olarak 3 veya 4 gün içerisinde internet verebildiklerini söylediler, ben de sevindim salak gibi.

ulan altyapıyı türktelekom veriyor salak adam! Onlar ne zaman bir işi doğru yapmış ki?

gelgelelim, iki gün sonra n'oldu bizim internet işi diyerek müşteri hizmetlerini aradım. bir de ne öğreneyim, posta kodu yok diye başvuruyu geri çevirmişler!

neyse, verdik posta kodunu falan, aradan bi 3 gün geçti tabii, aradım tık yok.

4. gün aradığımda - ki bu başvurumun 6. günü oluyor.- adres yanlış diyerek türk telekom'un geri çevirdiğini öğrendim.

ulan ikametgah senedinde yazan adrese yanlış demek nasıl bir dingillik?

neyse efendim, bu sefer bina kodu vs. her şey dahil bir adres bilgisi edinip kendilerine iletildi. şimdi beklemedeyiz, kendilerine cuma gününe kadar müddet verdim bakalım n'olacak.

hayır kızacak biri de yok karşımda!

bu adamlar yardımcı olmaya çalışıyorlar ellerinden geldiğince, müşteri hizmetlerine bağlanmak için daha 1 dk'dan fazla beklemedim falan bunlar iyi şeyler.

ama yine de bu sağlayıcının kendini tamamen türk telekom boyunduruğundan kurtarmak için daha fazla yatırım yapması ve her internet bağlatıcam diyene gerekirse 3 sene sözleşme yapıp fiber hat çekmesi gerekiyor. başka türlü bu sorunlardan kurtulamaz.

Umuyorum cuma günü öğlene kadar internet bağlantımı sağlarlar.

bakalım bütün bu mağduriyetin üstüne verdikleri hizmetin kalitesi beklememe değmiş olacak mı. onu da kullanmaya başlayınca yazarım artık.

edit: bugün itibariyle 14. gün dolmasına rağmen hala türk telekom'dan altyapı kontrol onayı bekliyoruz demektedirler. Neyse iptal ettik artık yapacak bişey yok! Rezil bir firma! sürekli ilgileniyoruz demekten öteye geçemedikleri 15 günü hiç saymıyorum bile!

bakalım iptal talebine ne diyecekler? çirkinleşirlerse ne eğlenirim ama ha!