1. 1.
  aynı zamanda doğu akdeniz üniversitesi nde anayasa hocasıdır. hiç sevmem kendisini o ayrı tabi..
  ... dhmn
 2. 2.
  kendisine hayran olduğum anayasa hukuku hocası.anayasa gibi kadındır valla.
  2 ... spanger
 3. 3.
  anayasa hukukçuluğunun ekranlardaki en temiz yüzlerindendir.bin defa anlattığı konuları her seferinde sanki ilk kez anlatırmışcasına keyif alan ve bunu karşısındakine de yaşatabilen hocaların başında gelir.
  ... biseyleryazmali
 4. 4.
  Türkiye'nin saygın anayasa hukukçularından biridir. derslerinde sıkılmak mümkün değildir. öğrencilere olan saygılı, seviyeli yaklaşımı, ve alanındaki üstün bilgi donanımıyla öğrencileri kendisine hayran bıraktıran öğretim üyesi.
  ... mektepli
 5. 5.
  aynı zamanda yeditepe universitesinde anayasa hocasıdır.Kendisine hayran olmamdan dolayı derste sık sık dalıyorum sonumuz hayır olsun. (bkz: anayasadan kalan insan)
  1 ... evilded
 6. 6.
  türkiye'nin aşmış hocalarından sonraki en iyi anayasa hukuku profesörüdür.
  2012-2013'ün 2. döneminde bir süreliğine (bkz: maltepe üniversitesi hukuk fakültesi) anayasa hukuku derslerine (%30 ingilizce bölümü için) girmiş ve bir senelik anayasa hukuku bilgisini müthiş enerjisiyle yarım dönemde öğrencilere anlatabilmiştir.(her ne kadar yüzde birini bile anlatamadım dese de)
  her öğrencisine gülerek bakan, her görüşten öğrenciye farklı, düşündüren sorular soran ve kolay kolay kalp kırmayan birisidir.
  öğrencilerden işittiğim tek olumsuz yorum ise: "çok enerjik, sanki biz yerimizde duramıyormuşuz gibi anlatıyor" demeleridir.
  kısacası ne aşmış hocalar gibi kendini yüksekte görür, ne de yar.doç. gibi kendini yüzeyde bırakır.
  hukuk-devlet anlayışı eğitimi bunu gerektirir.
  candır, can.
  ... kadiderki