bugün

enfes bir adet nicke sahip dördüncü nesil yazar.***
dördüncü nesil yazar... *
nicki ile dikkatleri bir anda üzerine çekmiş olan yazar. *
öyleyse tek yapması gereken avucunun içindekini kaybetmemek olan yazar. (bkz: hadi bakalım)
nicki takdire şayan 4. nesil * yazar.

(bkz: ikinci kısım dördüncü nesil yazar) *
suan 70 milyon bizi izliyordur bu sözün aslı ama televizyon sunucuları bunu söylediğinde orda bulunan hiçkimse şunu demez ''ya kardeşim şu anda hiç şıçan yok mu türkiye'de veya sevişen herkes televizyonu açtı seni mi izliyo?''. Şuna inanıyorum reytingleri %50 oranında düşürüyor.
Malatya'ın en az izlenen yerel kanalında program sunucusunun "şuan 70 milyon bizi izliyor" diyerek yardıran cümleyle eşdeğer tümcesi...
da vinci nin sifresinin leonardo1905 olmasi başlığıyla gülmekten yerlere yatıran enfes nickli nesildaşım yazar. hoşgelmiş.
hayatından kesitleri anlattığ birkaç trajikomik entrysini okuduktan sonra başlığına entry girme eğilimi yaratan takibe aldığım yazar...
(bkz: yersen)
dili kullanma yeteneği, espri anlayışı ve detayları gözlemlemleme becerisi ile kendine hayran bırakan yazar. anılarını anlattığı kişisel yazıları öykü tadında. iyi ki 4. nesil alımları yapılmış.
hoşgelmiş.
hiç nazar değmeyecek olan bir kişi olsa gerek. o kadar kişi aynı anda okuyup üflerse ömür boyu yeter o kişiye...
tü tü tü maşallah diyerek bitiriyorum.
an itibari ile bir mendil gibi kullanıp kenara attığım yazar.

--spoiler--
70 milyon, naber? gencim, yakışıklıyım, 21 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, düzeyli sohbet etmek isteyen bayanlar aramaktayım. numaramı veriyorum 05...
--spoiler--
70 milyon u bilemem de ben okuyorum birader yazarıdır. * * *
yaratıcı ve bir o kadar da güzel nicke sahip olan yazar.*