öğrenci gençlerin sıklıkla yaptığı görülen bir eylemdir. bulaşıklar dağ olmuştur bir de o bardağı o dağın içerisine sokup dengeyi bozmak istemiyordur. ama yine de sevmem bu ince düşünceli öğrenci arkadaşı.
tipik türk hareketi. Bu hareketin verdiği haz mükemmel bir şeydir, aynı diş macununu ortadan sıkınca herkesin deli olup yapan kişinin hoşuna gittiği gibi. Altı üstü bir su içtik ne olacak sanki.
su içtiği bardağın yıkanmaması anlaşılabilir fakat meşrubat içtikten sonra yerine koyup daha sonra o bardakla su içmesi kadar boktan olamaz.
biri bizi gözetliyor'daki bizi gözetleyen yazarın başlığı. faydalı ilimler buldum bu başlıkta.
genellikle biz erkeklerin yaptığı bir harekettir efenim.
genelde kendi evinde yapan, ve ne hikmetse benim ağzım tertemiz diye düşünen mikrop insandır...
yalnız yaşayan insandır. Yine o bardakla su içecek kişi kendisidir. Ayrıyeten;
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
evde tek yaşayan insandır başkası kullanmayacağından yıkamaya gerek duymamaktadır.
öğrenci evlerinde sıklıkla görülebilen durumdur.
genellikle erkeklerin yaptığı (haksızlık etmeyelim tabii bunu yapan kadınları da biliyorum) bir düşüncesizlikdir. ama beni en çok sinir eden, masamda duran bana ait bardağı doldurup içmeleridir. ya kadeşim tamam sen benim kullandığım bardağı ağzına götürebilirsin ama bir de beni düşün ya...
anlaşılmayan hareketlerden birini yapan insan.
hayır niye yerine tekrar koyuyorsun onu anlamıyorum, aldın yerinden suyunu içtin sonra koy masanın, tezgahın üstüne git yani.
ters çevirip koyuyosun iğrenç görünüyor yahu öyle damla damla sular süzülüyor içinden.
işin komik tarafı sana su içtiğin bardağı yerine koy deseler yapmazsın yani bu kadar da ironik bi durum.
annelerin kınayan gözlerle baktığı, benim annemin ise kınamaktan öte eylem boyutuna dökülüp maksimum düzeyde çemkiriklik gösterdiği iğrenç tiksinilesi insan.
aids olmasını dilediğimdir. dudaklarını değdirdiği bardağı aynen yerine koyup çevresindekilere mikrop yayan bir insan için iyi şeyler düşünmek çok da mantıklı gelmiyor.
orosğu çocuğudur. çevresini düşünmeyen piçin tekidir.
yalnız yaşayan insandır.
Bulaşığı yine kendi yıkamak zorunda kalacağı için bulaşık çıkarmak istemeyen insandir.