bugün

fetullahın kanalı olması başlıca nedenidir.

ayrıca kalitesi sıfırın altında gezinen dizileri de cabasıdır.
(bkz: satanist evlat arif)
salak salak filmler, abuk subuk programlar. hele o ramazan programi var ya o tam bir iskenceydi. ak sakalli dede gibi birisi adini bilmedigim bir ünlü aglayip duruyor ilginc bir kanal yahu bu.
bir program vardı kalp gözü mü neydi.sakallı bir adam aile içindeki sorunları çözmeye çalışıyordu.yine bir gün izleyeyim dedim kaynana gelinini dövüyordu.sonra programa geldi kaynanayla gelin. kaynana arka sokakların bir bölümünde oynayan bir oyuncu çıktı.bende kanal listesinden sildim stv yi.
nefret etme nedenleri çoktur, ama ayna adlı programı izlenilesidir.
bütün dizilerin dini olması, olayları iyice abartmaları ve her dizide de başı açık kadının kötü, kapalı olanın iyi olması insanı nefret ettiren nedenlerden bazıları.
oktay usta hariç herşey.

(bkz: yeşil elma)
fettoşçu bir kanal olmaları, 24 saat boyunca verdikleri her programın bir kenarından din ile ilgili olması, dizilerinde, kurgu programlarında her zaman başörtülü olmayanların kötü insan olarak gösterilmesi vs.
ana haber bültenlerinin ergenekon belgeseli haline gelmesidir efendim. zira kabak tadı vermiştir artık.
ayna programı sunucusu. tek neden değil ama ilk neden.
haber bültenlerinde, merkeze bağlanan ya da kendisine bağlanılan spikerlerin birbirine "bey" diye hitap etmesi. ulan ne kadar yapmacık duruyor o kelime orada ya, sanki adama adı ve soyadıyla hitap ettiğin zaman olmuyor. yıllardır böyle izledik tvlerde, şimdi kalkmışlar, iki lafın arasında birbirlerine bey diye hitap ediyorlar. çok matrak bişey ya.

ha şunu da eklemeliyim; ben bunu ilk olarak haberlerinde farkettim stv'nin, ama daha sonra gördüm ki çoğu programda kullanılıyor/kullanılmaya çalışılıyor.

ne diyelim; devam edin beyler.
şurada bahsettiğim kanal olduğundandır.

(bkz: fethullah gülen/#6258974)
en mükemmel yayınları yapmaları.
saftiriklerin beynini yıkaması.

fetullahun elinde bulunan bir şeye laf attığım için eşeğin bir tarafına sokulup çıkarılacağımı bile bile böyle entryler giriyorum; hayat böyle daha güzel. ayrıca pekmezli süt içmek zorunda kaldığım şu anda da nefret ediyorum o kanaldan; hepsi onun yüzünden.
yemek programı bile salaklıklarla doludur. dünyanın en geveze en ukala insanına yemek yaptırırlar.
dizileri yalan dolan doludur saçma sapandır.
haberleri yalan dolan çarpıtma doludur. aşırı derecede yanlıdır. sadece belli bir kitleye hitap etmektedir. bu yüzden en dandik kanallardan biridir.
nefret edenlerin kendini sorgulaması gerekir. Zira tek türkiye , beşinci boyut , üçüncü boyut , kalp gözü ve bunların türevleri tarzı kaliteli programları başka hiçbir kanal bu kadar ısrarla yayımlamamaktadır. Üstüne bir de bunlarla yetinmeyip bize salih amcayı tanıtmıştır. Moraliniz bozuksa alın 3-4 poşet cips , oturun izleyin beşinci boyutu. Bundan büyük zevk mi kalmış dünyada.

edit: eklemeyi unutmuşum ; bez bebek adlı diziyi de transfer edebilirlerse tarihinin reklam hasılatını yapabilirler.
tek türkiye adlı dizimsi şey bunlardan biridir. yahu tamam askere gıcığınız var biliyoruz da bu kadar teröristin olduğu, entrikaların kol gezdiği böyle bir kürt köyünde bir kere bile asker gelmez mi yaw. yok lan bir keresinde geldiydi.

ayrıca haber bültenleri ultra taraflıdır. mide bulandırır. bir de o sondaki kıssadan hisse bölümleri yok mu? hepsinin sonu aynı.
Benim kumasimin kalitesindendir. Hic bir programinda dini alet etmeden gecmezler. Rahatsiz edercesine hep ayni senaryolu dini icerikli yayinlar. Sevap kazandirdiklarini saniyorlar ama bir o kadar gunahi da bir cok insani dinden sogutarak elde ediyorlar.
haber bültenleri yeterli sebeptir. hayat pahalılığından,zamlardan bahsetmek yerine son 2 senelerini ergenekon iddianamesini satır satır haberlerinde yayınlayıp gına getirmeleridir. madem ergenekon bu kadar ciddi bi örgütlenme, ne demeye suyunu çıkardınız ki bu kadar. ayrıca bank asya özetlerinin yayınlandığı programı sunun spikerin ligdeki hiçbir takım hakkında bilgisi olmadığına eminim.
kurgu olduğu belli programların mallara "valla bah çok girçeh" diye yutturulması, milli zeka seviyesine darbe vurmaya çalışması(o derece artık komploya bile bağladım, millet bu gibi medya organları tarafından "yumuşak noktalarından" vurularak gerizekalılaştırılmakta ve pasifize edilmekte kanımca). 10 15 sene önceye kadar, cahil cühela veletlerken ve dünya politiği/dinamiği hakkındaki bilgilerimiz sadece mahallenin solcu ya da islamcı "abilerinden" duyduklarımızdan ibaret olan bizlerin, "emperyalist, siyonist, kapitalist vs" diye kalayladığımız doğan gurubundan aslında herhangi bir farkının olmadığını görmemiz.
yayınlanan bütün programlarda ve haberlerde
hep aynı kişinin sesini duymanız bile yeterli bir nefret sebebidir.fettoş kanalı olmasıda ayrıca bir nefrete teşkil edebilir.

edit: seri eksi veren fettoşçu.
annemin başka bi kanal izlememesi. ulan dizileri, filmleri, programları baştan sona aynı. daha film başlarken sonunda nelerin olacağını bir bir anlatıyom kadına. yok yinede izleyecek. ancak duygu sömürüsü yapıyorlar. sanatsal hiç bir tarafı yok, kalite sıfır. zikecem a.q. tv izlemez oldum artık.
say say bitmez; insanların dini duygularıyla oynayıp sömürmek mi istersiniz, f.gülen in propaganda aracı olması mı istersiniz, dizileri ile ideoloji aşılamasını mı istersiniz, görüşlerine uymayanları aşağılamak mı istersiniz, var oğlu var işte, içlerinden bir tanesini sebep olarak seçebilirsiniz.
(bkz: hakkını helal et)*
yayınladığı iki alyans programının yaşlı kadınlarca seyredilmesi ve bunun neticesinde uykusuzluğa gark edilmektir.