bugün

Saf türkse beyazdır, bazı kürt kızlar da beyazdır, kafatası ölçümü yapmadan evlenmeyin.
Slavik genleri ile arz u endam eden Balkan göçmeni yoğunluğu yüksek Trakyadır elbette.

Canım biz.
karadeniz illerinde mevcut.
E karadeniz. Rize taraflarında yokmudur?
yozgat starbucks dır.
konya gloria jeans da olabilir.
Lviv, simperefor. Kiev. Sochi.
yozgat tır. siz gidince beni arayın ben tarif edeceğim telefondan. böyle zor oluyor yazınca. çaldır ben ararım.
istanbuldur. trakyalı kızlar bolca bulunur. Gayet stoya beyazıdır hepsi. Kendimden bilirim ayrıca.
güneş görmeyen, güneşli gün sayısı az olan şehirler ülkeler.
(bkz: bayburt)

Çok ciddiyim bu konuda.
Kel adamın bulunduğu illerdir.
Kuzey kutpu.
(bkz: Malmö)
Rize. Banko.
prag, bu güzide illerimizden biridir.
Babadan mersinli bir kız, hayatımda tanıdığım en beyaz kızlar mersinli olanlardı, güzellikleri tartışmaya açıktır belki ama kırmızı şarap içerken boğazlarında oluşan kırmızılık görmeye değer.

Yok kırmızılık oluşmuyor ama şarap içmek için iyi bir bahane.
o kadar beyazı dünyada yokken türkiye'de ne arar lan! kadın beyaz ten algımızı değiştirdi resmen.
Belli olmaz, türkiyenin her yerinden çıkabilir. Ama genel olarak karadeniz bölgesinde fazladır.
Tabi bide real madrid var. Popülaritesi çok fazla olduğundan her türlü her tenden kız bulabilirsiniz.

Altını çiziyorum bak atletico madrid değil real madrid. Atletico nun henüz o kadar büyümedi popülaritesi.
zenit st petersburg.
(bkz: diyarbakır)
"beyaz teni ne yapacan gel sana sivastan bıyıklı verek" dedirtir.

pala bıyık pala yatakta bol bol güreşirsiniz.
(bkz: spartak moskova)

adam, "dinamo kiev" demiş lan.
Coğrafi koşullar düşünüldüğünde daha çok yurdun kuzey bölgelerinde bulunabilme ihtimalinin yüksek olduğu ön görülmektedir. Edirne, Kırklareli, Sinop, Artvin, Ardahan gibi.
Babası asker ya da memur olan kız olmalıdır. Çünkü onlar ya tatile çıkmaz ya da erdek, altınoluk'a falan giderler. Yani böyle gitmek için gidilen, kafa dinlenilen tatil işte. Oralarda düzgün yanamazlar. O kızlar da beyaz olur. Yanmaya yanmaya genlere işler. Stoya tenli kızlar böyle oluşur. Yani önce dediğim babalardan arayın. Babayı bulunca, babanın ordan dönün. Stoya tenli kızlar orada. Ama bu kızlar biraz agresif de olur. Çünkü yanamadıkları ve aileleriyle tatilde oldukları için sinirlilik hakimdir onlara. Kornetto ve nogger da favori dondurmaları. Magnum pek bilmezler. Magnumla onu şımartıp, oldukça mutlu edebilirsiniz. Alçak gönüllü, kolay mutlu olan kızlardır bunlar.
güncel Önemli Başlıklar