1. 1.
  Burundan kullanılan ameliyat sonrası pıhtılaşmış kan kalıntılarını temizleyen sterilize edilmiş okyanus suyu.
  1 ... sanandreas
 2. 2.
  burun ameliyatından sonra burun içindeki kan kalıntılarının çıkmasın yardımcı okyanus suyu.
  1 ... birinin hayati
 3. 3.
  Burun ameliyatından sonra ilk 15 gün, spreyin öyle bir basınçla gelmesi kabus olur. Hele burnunuzda alçı varsa ve burun delikleriniz kurumuş kanlar sebebiyle tıkalıysa, sıktığınız dörtte üçü gözünüze gelir.

  Yine de candır, her çeşit burun tıkanıklığında korkmadan kullanılabilir.
  ... pucca
 4. 4.
  ameliyattan önce mentollü otrivine ile zor açtığım burnumu ameliyattan sonra rahatlıkla açabilen, zararsız, dertsiz tasasız okyanus suyu. ne beyninizi salamura yapar otrivine gibi, ne de bi işe yaramayan diğer ilaçlara benzer... candır.
  2 ... ardilla
 5. 5.
  son günlerde mendil ile birlikte elimden düşmeyen okyanus suyu. hastayım sözlük. çorba yapanım da yok işin kötüsü.
  ... judas gokhan
 6. 6.
  yan etkisiz oluşuyla hayat kurtarır. etken maddesi diğer ilaçlarla uyumludur. "tek taraflı nazal dişi polip * + alerjik astım = kâbus." denklemini bozan. can.
  ... marvel girl
 7. 7.
  kuru havada kanayan burnuma derman olması için aldığım 30 lira değerindeki burun spreyi. kuzenim alerjisinden dolayı çocukluğundan beri kullanır bunu bakalım benim burun kanamalarımı dindirecek mi.
  1 ... malumat furus
 8. 8.
  içinde steril okyanus suyu var.
  Nemlendirmek için: Burun hafifçe çekilirken her bir burun deliğinin içine bir kez püskürtülür. Gün içinde istenildiği kadar tekrarlanabilir. Tıkalı burnun temizlenmesi için: Tıkalı her bir burun deliğine bir veya iki kez püskürtülür; birkaç saniye beklenir ve burun sümkürülür.
  ... muggle