bugün

etrafa gösteriş yapmak isteyen insandır. lakin starbucks bardağı ile ne gösterişi yapacak bilinemez. madem çok gösteriş meraklısısın git starbucks'a otur, laptop kullan ve en pahalı kahvelerinden iç. su koyduğun şey ile kız mı düşüreceğini sanıyorsun akültürel!
saçma sapan insanların gidip 2 liralık kahveye 10 katı para verdikleri bu starbucks denilen saçmalık mekanını
hava atma aracı olarak kullanılacağını herhangi bir yerden duyan şahıstır.
sonuçta içindeki değil dıştan bir amblemin kız düşürme aleti olduğunu düşünen kişidir. saçma sapandır.
marlboro box paketine samsun dolduran ergen gibidir.
(bkz: ezik)
coca cola kutusunu gazeteye sarıp kola içen yeni yetmelerin ikinci aşamada yapacağı iştir.
karşılaşılınca ayakları göte vura vura koşmak suretiyle kaçınılası insandır.
maldır. sokak ortasında elde su dolu bardakla dolaşılır mı lan?

(bkz: ülkücülere denk gelesice)
cool adamdır. evet iddia ediyorum, cool adamdır. yoksa nereden bilecek ki bardağın içinde su olduğunu...
"ey mallar bakın sizin havanızı ben suyla atıyorum." diyen insandır.
bunların bide daha gelişmiş versiyonları vardır. yıllarca barlarda çalıştığım için başıma gelen şok bir olayı hatırlattı bu başlık bana.

- abi absolut'u kaça açıyosunuz?
- 150.
- tekel votka'yı?
- 70.
- boş absolut şişesine tekel votka koyup gönderbilir misiniz peki?
- göndeririz güzel kardeşim göndeririz.

birebir yaşanmıştır.
gariptir. sapla samanı birbirine karıştırmıştır. kahve alacak parasının olmaması veya içinde su içmesi ayıp telaki edilmemesi, bilakis hoşgörü ile onun bu davranış bozukluğunun tedavi edilmesi gerekmektedir.
(bkn: bizim zamanımızda sturbucks mı vardı?)
elinde starbucks bardağı, arkasında starbucks manzarasıyla fotoğraf çekilip, facebook albümüne koymalıdır.
(bkz: yaran başlıklar)
edit: tamam yarcak kadar komik değil ama komik yinede.