bugün

dandi zamanında ssk kadrolarına alınan PKK ve diğer yasa dışı sol terör örgütleri mensupları.

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=290883
--spoiler--
Terör örgütüne yönelik operasyonlarda örgüt mensuplarında ele geçirilen el telsizleri ve ekipmanlarının Aselsan tarafından SSK Ankara Eğitim Hastanesi'ne verilen telsizlerden olduğunun tespit edilmesi üzerine......
--spoiler--
tek istediğimiz yaptıkları ile söylemlerinin birbiri ile çelişmemesi. yalanlarla insanları kandırmaya çalışmasınlar.
görsel

habur ile kıyaslanması son derece yanlıştır.
habur devlet politikası sonucu alınmış bir karardır.
işbu haberde geçen olay ise tamamen devlete ve millete karşı işlenen bir suçtur.

meclisteki milletvekilleri ile de kıyaslanmaması gerekir. kastedilen bdp milletvekilleri ise bunlar ysk ve diğer devlet kurumlarının izni ile siyaset yapmakta ve suça bulaştıkları kanıtlanmamış kişilerdir.

hem bdp milletvekillerine çemkirip dandi için ölümüne savunma yapmak da tam bir ikiyüzlülüktür.
bunları söyleyemeye ve bir siyasetçiyi karalamaya yüz bulanlar, teröristlerin ayaklarına gidip, mobil mahkemeler kurup, türk bayrağını teröristlere ayıp olmasın diye kaldırıp, katilleri affedip 5000 tl maaş bağlayanlardır...

(bkz: kurudunuz kaldınız)
"teröristlerin habur sınır kapısından girişi desem ne anlarsın?" diye sormam gereken olaydır. hayır, ona tepki gösterildi mi merak ediyorum da...
Bu ne perhiz
CEM OZAN
Kılıçdaroğlu temiz siyasetten çok sıkça bahsetmeye başladı. Sanırım bu konuda ciddi sıkıntıları var. Herhalde temiz siyaset, genel başkanın etik dışı kaset olayı ile alaşağı edilmemesini, insanların gizlice çekilen görüntülerinin şantaj amaçlı kullanılmaması da vardır. Temiz siyasette, başkanlığa aday olmayacağım diye dört kez kamuoyunu bilgi verip daha sonra adayım diye meydanlara inmekte var mıdır. Birde Kılıçdaroğlu sık sık havuzlu villada oturmayacağız diyor ama bir çok CHP’li bu arada
25 Mayıs 2010 Salı 22:48
icraat fukarası
aklı selim
bu kadarına inanmam. bence uydurma haber çünkü aklı yetmez bunları yapmaya. dışarıdan bakınca izinsiz wc ye gidemeyecekmiş gibi duruyor.
25 Mayıs 2010 Salı 22:47
Bu ne perhiz
ibrahim özcan
Kılıçdaroğlu temiz siyasetten çok sıkça bahsetmeye başladı. Sanırım bu konuda ciddi sıkıntıları var. Herhalde temiz siyaset, genel başkanın etik dışı kaset olayı ile alaşağı edilmemesini, insanların gizlice çekilen görüntülerinin şantaj amaçlı kullanılmaması da vardır. Temiz siyasette, başkanlığa aday olmayacağım diye dört kez kamuoyunu bilgi verip daha sonra adayım diye meydanlara inmekte var mıdır. Birde Kılıçdaroğlu sık sık havuzlu villada oturmayacağız diyor ama bir çok CHP’li bu arada
25 Mayıs 2010 Salı 22:45
eger dogruysa baykalın kastinden beter
arzu
bu olay bu haber kılınçdaroglunu bitirir
25 Mayıs 2010 Salı 22:43
aman allahım bunlar dogrumu :(
figen
şok oldum iyiki bu yazıyı gördüm yoksa oyuma yazık oalcaktı
25 Mayıs 2010 Salı 22:32

bok atmaya çalışan akepe yandaşlarının saçmalıkları ulan bu kadar korkulmaz yemin ederim ortalığı b*k kokusu sardı altınıza etmenizden..sizin açılımından bahsetmiyorum bile angut geldiniz öyle gitmeyin bari
doğruysa rezilliktir. chp nin başının pkk nın yanından geçmesi bile mide bulantısıdır.
"allah bir" dese, 'siktir lan yalancı pezemenk' diyeceğim gazeteye benzer paçavraların son sıçkısı.

(bkz: bir kaynak olarak habervaktim)
yardım ve yatakçıları araştırılması gereken teröristler.
bir de tc mührünün olduğu kağıdı kaynak yerine koymayanlar var ya, komikmiş onlar.
(bkz: at yalanıvaktim com)
(bkz: kadrolu provokatorler)
sözlükteki bazı kafaların hala inanmadığı hadisedir.daha ne olması gerekiyordu ispat için acaba.google dan çıkan haberlere göre parti kapatmak doğru bu belgeleri göstermek yanlış değil mi.gandi kemal neden bunları da paylaşmıyor yanında olduğu halkla.
ergenekon'un adamı olarak lanse edilen kemal kılıçdaroğlu değil miydi sivil vatandaş nasıl olurda şimdi bu belgeleri dderin yerlerdden çıkartıp yayınladı bu derin sivil vatandaş. hani ergenekon karşıtıydınız hani demokrattınız türkiye'de bir dönem sesini çıkaran herkesi örgüt üyesi olarak fişleyen yapılarla ne sıkı akrabalıklarınız varmış a siviller kendini sivil hissedenler.