hangi tapınaktan entry girdiklerini merak ettiğim tiplerdir.

varlıklarını bir şekilde sürdürmeyi başarmışlar ve arada bir görünüp gidiyorlar. pokemondan anlayan insanları tenzih ederim pek çok insan bunlara inanabiliyor bazen. lütfen bu tipleri gördüğünüzde bir şekilde ekarte edin.

hadi su pokemonlarına bi sempati duyabilirsin onu anlarım, eyvallah. fakat squirtle gibi yeteneksiz bir pokemonun efsane kategorisinde değerlendirilmesine asla tahammül edemem arkadaşlar. ciglipaf de, caterpie de, chansey de ama squirtle deme.
yanılıyorlardır. en iyi pokemon dragonite dır.
Hastır lan ordan denecek tiplerdir.

Onix varken, charizard varken sana sıra mı gelir lan. Butterfly mıydı neydi bi kelebek vardı, o bile verir amk senin eline.
Charizard dır. Droganite da kim amk
her zaman illüzyon gücüne inandığım için kadabra benim favorimdir. Hayallerimde kurardım küçükken, poki topum olsa kadabrasız gezmezdim.
Yapmayın allaşkına. Sadece tatlı. *
orgasmatron'u tanimayan faiz lobisidir. pokemonlari sizden ogrenecek degiliz.
(bkz: squirtle siktim evi su bastı)
Ezik tiplerdir.
gece gece pokemona sarmış sözlük yazarlarını dertlendiren tiplerdir.
su tabancasıyla arkadaşına zarar vereceğini sanan mal çocuklardır.
magmardan bi haber olan tiplerdir. Lan bunun tasosu bile bulunmuyodu amına koyim. hatta bununla ilgili bir anım var paylaşmak isterim.

Yıl 1998'di sanırım 6 yaşında falanım, okula gitmiyorum henüz. Evimiz okulun hemen yanındaydı. Bakkala gitmiştim cips almak için(aslında içinden çıkan taso için). Cipsi açtım ve megmar çıktı. Ben heyecanla eve doğru yol alırken okul bahçesinin etrafındaki parmaklıkların yanında yürümeye başladım. Tam o esnada okul bahçesinin köşesinde bir velet parmaklıkların arasından kafasını uzatarak; "ne çıktı ne çıktı?" diye soruyordu. sanırım o zamanın şimdiki tabiriyle bir anaokulluydu. Bende elimdeki tasoyu gösterdim. Anaokullu şaşırmış bir ifadeyle okul bahçesinde oynamakta olan diğer veletlere bağırdı; "bakın la bakın magmar çıkmış bebeye!(olay ankara da yaşanmakta bu arada)"

Bunu duyan anaokullular ve ilkokullular koşarak geldiler. parmaklıkların arasından tasoya hayretle ve merakla bakıyorlardı. Ben yürürken sağ tarafımda kalan parmaklıklara sürekli yeni meraklı gözler ekleniyordu. yaklaşık 60-70 metre uzunluğa sahip bahçe duvarından eve kadarki yol boyunca böyle devam etti.

işte magmar böyle birşeydi.

Bu da böyle bi anımdır.
(bkz: o değil de bi uçan kaz vardı ne oldu ona)
mewtwo'yu sinemada izlememiş tiptir.
Lapras her türlü alacağını bilmeyen tiplerdir.
pokemonu ciddiyetle değil, yalnızca ertesi gün okulda yapılacak muhabbetin dışında kalmamak için izleyen sözde pokemoncuların edeceği laftır.