bugün

Kendine saygısı olan vücuduyla barışık kadındır.
Her yaştan her kesimden hanım arkadaşımız spor salonuna gider. Fit olmak bir yana sağlık için spor önemli.
Belli ki ihtiyaçları var.
Yengelerde erik gibimiş maaşallah.
Tosun teyzelerin uğrak başlığıdır.
görsel
Şaka bi yana ciddi ciddi göbeğini writtiğini zannetmiş..

Biri şu arkadaşa yok öyle bir dünya çalışmaya devam desin...
Spor salonuna giden erkekler, bizim erkeklerimiz. Spor salonuna giden kadınlar, bizim kadınlarımiz. Ve topragı tirnaklariyla kazarak yeşerttiler umudu. Kadınlarımız, erkeklerimiz. Ve sen toprak kadar güzelsin.
kızın göğüsleri en azındna normal bir kadın seviyesine olsaydı, göbeği olmasaydı zaten bir erkek tarafından mutlu bir sevgili yapılabilirdi. kadın bunlar olmayınca spor salonuna gitmiş işte. göbeği babasından miras galiba. bir güzel göbeğini erittikten sonra bir de 5-10 bin tl verip estetik yaptırdı mı bir mühendis tarafından kapısı çalınabilir artık.
Bangır bangır sallanır yürekler ballanır diyordu salondaki 50 lik bir abimiz.
Teyze bu erimiş hali mi?
görsel
30 yaş üstü, bekar, fit, bakımlı, paralı, seksi seven kadınlardır.
Defaatle aralarına katılmak için uğraştığım kadınlardır. Şimdiye kadar kısmet olmadı ama bu sefer inanıyorum, o günler yakında.
başlıkta neden herkes kendini övüyo aq?

100 lira bi salon çok da büyütmeyin.
Spor yaparak güçlü kuvvetli olun, kendinizi koruyun, ileride oram buram ağrıyor diye gezmezsiniz, hasta olmazsınız. Birbirinizle yarışmanın bizim açımızdan bir farkı yok, birbiriyle yarışmaktan keyif alanlar için problem yok, ancak erkekleri etkilemek için yarışanlar oluyorsa boşuna uğraşıyorsunuz. Bu şekilde hem canımızı sıkıyor hem de kim olduğunuzu hemen açığa çıkarıyorsunuz. Zaten kendimize göre rahat kız bulmak imkansız gibi, teklif etsek olmuyor. Kızlar teklif ettiğinde en deli kızlarla uğraşmak zorunda kalıyorum. Bana bir kere şizofren kız denk geldi, arada etraftakilere saldırıyor, normale dönüyordu. Birisinin de babası alkolik, dövüyordu. işin özeti, kilolu olmanız fazla problem olmaz. Zaten biraz rahat oldunuz mu biz razıyız genelde. Kıskandırarak veya kıskanıp sevgilileri ayırıp ayırdığınız erkeği kendinize bağlayıp sevgili yaparak uzun ilişki de bulamazsınız. Bana göre tek önemli olan bana saygılı davranılması, soru sorunca cevap verilmesi ve üzerimden ölümcül beklentiler olmaması. Gerisi çok da önemli değil. Böyle biri denk gelse gıkım çıkmayacak ama böylesi çevremde yok malesef.
sallanan koca memeler.
kendine rakip olarak gördüğü kadından bir kaç gr yağ fazlası vardır hem onu verip sıkılaşmak, hem rakibinden daha iyi olmak hemde hayatın rutininden çıkmaktır amaçları.
sadece bu.
yer bildirimi yapmaya ve spor salonunda çektiği fotoğrafları instagramda paylaşmaya hazır olan kadınlardır. sporu gösteriş için değil kendiniz için yapın be.
spor salonuna giden kadın değil de spor yapan kadın olsun.
kendinize bakın az.
Sazan.avi.

Entrye kiz olarak baslamis erkek gibi devam etmis kiz gibi tamamlamis.
Vurdurmak için fit erkek arıyordur.
Benim gibi güçlü, kaslı kız tercih eden yok mu? Neden tüm kızların omuzları çökmüş olmak zorunda? Sevişirken de üzerime çıksın, çırpınsın, bayılırım. Kız dediğin enerjik ve kaslı olsun, beraber dolaşmaktan da mutluluk duyar, kimseyi de takmam, laf ederler ya kız mı bu diye, istediğinizi söyleyin *
Oldu olacak bu hatunlar nefes de almasın, sokağa da çıkmasın bakan 'gözlerden' uzak durmak için. Arkadaş ne kadar saçma sapan konusuyorsunuz ya.
her gün 45 dakika koşu bandını ya da bisikleti meşgul eden, müzik dinleyip giden kadınlardır genellikle. adam gibi spor yapanını görmedim.

not: ben de gidip 45 dakika saatte 6km hızla yürüyüp geliyorum.
kendilerine bakıp dış görünüşüne özen gösteren kadınlardır. her erkeğin gönlünde bir squat poposu yatar. bunu bilirler.