bugün

taptaze mis gibi, yedinci nesil yazar, hoş gel gel gel cartele gel diyor ve, kendisini canı gönülden selamlıyorum.
* * * *
sabah sabah gülümsetmiş yazardır. * hoş gelmiş.
zekice bir başlık benle beraber hoş gelmiş.
güzel nickli nesildaş yazar.
hoş gelişler ola yazarı.
hoşgelmiş yedinci nesil bir yazar. faydalı bilgilerini sabırsızlıkla beklemeteyiz . * * *
7. nesil yazar hoşgelmiş. uçakta annesinin çorbasını içmek istiyor kendisi. hoş olsa gerek.
hoşbulmuş olan yazardır artık... iyi ki gelmiş yahuu ohh.
son model yazarlardandır. hoşgelmiştir. *
nicki güzel değil. sponge bob'un pantolonu karedir bir kere. bir sünger bob hayranı olarak kınıyorum.
Doğum günü çocuğudur efem bugün. doğum gününde yan gelip yatıp keyif çatmaktansa, doğum günü sebebiyle ziyarete gelecek olanlara ziyafet hazırlama suretiyle dünden beri mutfakta canı çıktı zavallımın * . bi de üstüne börekleri kömür edip tekrar börek yapmaya koyuldu. söz sana özel bi doğumgünü yapcas * .
ayrıcaa;
yeni yaşının yenilikler getirmesini, başka bir hayata bir adım olmasını diliyorum. inşallah her şey gönlünce olur güzel arkadaşım, kafa insanı. * *
cnbce dizileri izledği anlaşılan yazardır,hoşgelmiş.
yorgunluktan dili dışarda kalmış doğum gün insanıdır efendim kendisi. insafsız-zalim-gaddar-ucube ve bir o kadar da kalabalık bir ailenin son çocuğudur.* mumlarını bile kendi yakıp getirmiştir pastasını salona... allah çarpsın tüm bunlara rağmen mutlu olmayı bir borç bilmiş ve olmuş yazardır da aynı zamanda... * **
sapa sağlam adamı hasta eder. ayrıca psiko kinetik güçleri ile çayınıza sigara izmariti düşürtür.
(bkz: tehlike)
(#9634546) işte budur ve görevi daha bitmemiştir. * *
bi bardak suyu arkadaşına getirmeyecek kadar üşengeç insan. deminden beri yalvar yakar ağlayıp zırlıyorum bir bardak su getir diye. kendisi için yorgun argın yollara düşmüş, direksiyon başında uyuyakalmış bir insana bile bu kadar umarsız davranabilecek kadar gaddardır aynı zamanda. hiç annesine çekmemiş hiiiç. insan misafirine böyle mi yapar? teessüf! *
Alışılmışın dışındaki pantolonuyla gülümseten, çikolatadan tatlı nesildaşım. Hoşbulduk efenim.
sözlükteki ilk doğum günümü kutlayan tek tanımadığım yazardır.
bu yüzden bi içim ısındı bi içim ısındı..
sorma..*
(bkz: #9403650)

adı sibel mi ne mi.