bugün

bu nasıl bir dostluk maçıdır çözemedim maalesef pek de dostça bir maç olmamıştır.
büyükbabam bu maçı hatırladıkça hıçkırıklara boğulurdu..
Galatasaraylı olarak pek hoş bulmadığım skor, bu kadar. Gerisi umrumda değil. Bu skora bakıp mutlu olup mastürbasyon yapanlara ise acıyorum. işiniz mi yok?
Mor menekşeleri ağlatan skor. Evet.
gassaraylı olsam insan içine çıkamaz, sözlükte tek bir kelime dahi yazamazdım..

düpedüz kepazelik..
Üzücü ve kırıcı bir skor. Evet.
rekorların alt süt oluşudur. bizim yarım düzüne saldığımız hırtlara elin gavuru soluksuz 12 kez git gel yapmış demek.

vay canına sayın seyirciler.
Boluspor ve aydınspor’ dan 6, sigma olomouc’ dan 7 yiyenlere dert olmuştur. Ulan biz en azından çekya’ nın en büyük takımına yenilmişiz. Ya size ne demeli ?
Fenerbahçe 6 Galatasaray 0 skorunun iki katıdır. Evet.
tarih öncesinden kalma skor. atan takım da çek liginin en güçlü takımı.
hele bir de sigma olomouc gibi sıradan bir çek takımından 7 gol yemek var ki onu herkes beceremez. *
folloş edici bir skordur. evet.
Rencide edici bir skordur. Evet.
Sparta Prag büyük kulüp. Ondan 12 yemek de normaldir. Ama sigma olomouc’ dan 7, aydınspor’ dan 6 yemek nedir arkadaş ? Ahaha. Koptum lan.
Normal bir skordur.
galatasaray'ın koskoca osmanlı imparatorluğu'nu temsilen bizzat ali sami yen ile gittiği avrupa turnesinde uğradığı en büyük felaketlerden biridir. sparta prag galatasaray'a acımamıştır. 90 dakika zulmetmiştir. rahmetli ali sami yen bunlara illallah etmiş ve sonunda kaloşvar'a gitmek zorunda kalarak turneyi bitirmiştir.
Praglılar duysa çok şaşırırdı.
hazırlık maçıdır. bilirim.
galatasaray ve fenerbahçe karmasının aldığı yenilginin skorudur. hala anlamak istemeyenler var bunu. sebebi de belli... bir türk takımının aldığı en farklı yenilgi liverpool - beşiktaş maçıyla gelmiştir.
Bu belgeselimizde Kupasızları bu başlık altında sizler için topladık. Bu türlerimizi bu gibi başlıklarda sık sık görmekteyiz. Genelde başarısızlıklarını örtbas etmek için içgüdüsel olarak saldırmaya başlarlar. işte ailenin bir bireyi daha. O da komik duruma düştüğünü bilmeden üşüşmüş buraya.

#sizinhayallerinizinbittiğiyerdebizimgerçeklerimizbaşlar
ilk çeyreği 12-0 sonuçlanan çekişmeli euroleague yarı final maçı .
Galatasaray' ın üstün futboluyla rakibine 12-0 yenildiği maç.
"this is sparta "diye bağırmak geliyor içimden.
yalan yok beyler uefanın sitesinden alındı ss.
http://galeri.uludagsozlu...ta-prag-12-0-galatasaray/

vay anasını sayın seyirciler.

not: arada bir de servette'den 10 yemişler ki tadından yenmez.
liverpool diye bağıranlar nasılda kesildi bir anda. bu galatasaray taraftarı hep böyle. başarı için takım tutan aciz insanlar.

eufayı kaldırırken milyonlarcası vardır.

ligi 9-10 sırada bitirdiklerinde 5-6 yıl sonra stad dolmuyordu. parasızlıktan deplasmana atla gidiyordu takım.

şimdi gene milyonlarca taraftarı var galatasaray'ın bir daha tökezlerse acımadan takımını satacak.

bu galatasaraylıların hepsi iyi gün taraftarı.

ben ise beşiktaş'ı başarı galibiyet için tutmuyorum.

beşiktaşlılık bir duruştur saygılar.
biz halı sahada 15-0 yenilmiştik örneğin.rekor bizde hala .