bugün

Ermeniler ve yunanlar aleyhinde girilen entryleri ışık hızında ekşi oylama yeteneğine sahip zat-ı muhteremlerdir.
(bkz: aramızdaki irlandalılar)
(bkz: içimizdeki truva atı)
(bkz: buyrun)
gerekirse vatanı için canını verebilecek lakin ucuz milliyetçiliğe karşı olan ve her türlü ırksal, dinsel, cinsel faşizme karşı olan yazarlardır.
soylarına hakaret ediliyorsa kendilerini savunma hakları olan insanlardır.
(bkz: kurtlar vadisi sözlüğü)
ermeni veya yunan birisini tanımış sevmiş, aynı zamanda memleketini de seven bir insan olması muhtemel insanlardır.
(bkz: sözlükte cadı avı)
kendi soyuna sopuna sempati duyan yazarlar da bu kategoriye girebilir.
"madem ermenisin istemeden vermelisin" tarzında aptalca yazılar yazdıktan sonra eksi oy alan angutcan misali yazarların irinlerini boşaltma sendromu, faşizanlığın değişik bir tezahürü.

yoksa adam gibi yazarsan neden eksi oy alasın? hayır alsan dahi neden gocunursun ki, kendine güvenin mi yok?
fasist ve kinci resmi tarihin doldurusuna gelmeyen, bu cografyada binlerce yildir beraber yasadigimizin farkinda olan , insani insan olmasindan dolayi seven insandir.

(bkz: seviyorum iste var mi diyecegin)
ırkcılara ayar olan yazarlardır.
adamı zorla ırkçı yapan sempatizanlardır.
milliyetinden utanan zavallılardır....
bunlara göre ermenilerin milletimize yaptığı işkenceleri anlatmak, geri kalmışlıktır, aklı dünü yaşıyor olmuşluktur...
ve yine bunlara göre ermenilere yaptığımız soykırımı(!) kabullenmeyip, anlatmamak ta yine gericiliktir ve yaptığını kabullenmemektir.
soykırımı kabullenmek entellektüelleşmektir, reddetmek, gericiliktir.

aynı şekilde yunan gemilerinin balıkçılarımızı kaçıracak kadar karasularımıza yaklaşıp, kendi karasularımızda milletimize gözdağı vermesine bir karşılık verilmesi gerektiğini duyduklarında bağırırlar:
'aman canım ne olmuş? ne kadar da paranoyaksınız? faşistsiniz...'
lakin bizim uçak veya gemilerimiz kazara sınırı geçecek olsa, yunandan (ayıracı bilerek koymadım) çok yunancı olurlar ve:
'biz ne kadar da faşist bir milletiz.. şu yaptığımıza bak' derler.
(bkz: biri benimi çağırdı)
(bkz: ben ermeni ve yunanlar aleyhinde entry gireyim)
(bkz: insanlar bana hak versin)
(bkz: ben ırkçı olayım herkes de benim gibi düşünsün)

(bkz: allah akıl fikir versin)
önce sempatizan kelimesinin ne anlama geldiğine bakalım;

sempatizan: duygudaş, bir görüş, akım, kişi, fikir, öğretiye karşı sevgi duyan, onlarla aynı duyguları besleyen kişi.

ermeni ve yunan halklarının genel politikasının gerek bireysel gerekse toplumsal bağlamda türklüğe karşı takındığı tavır herkesin malumu heralde. burada kimseye siyaset ya da tarih dersi verecek ne zamanım ne de niyetim var.

kötü niyetli düşünecek olursak sempatizan kelimesinin anlamını bilerek yunan ve ermeni görüş ve fikirlerinin temsilciğine soyunan türk düşmanı bir ezik, iyi niyetli düşünecek olursak bu kelimenin anlamını bilmeden sadece hümanist takılmaya çalışan, tarih bilinci ve birikiminden yoksun, aklı bazı ayrıntıları idrak etmeye yetmeyen cahil bırakılmış özenti bir odundur..

içlerinden uygun olanı seçin..
hiçbir ırkın sempatizanı falan değillerdir; insana insandan ötürü değer verenlerdir onlar.
(bkz: genç uganda sempatizanları rahatsız)
tarih bilgisi yetersiz yahut malum konulara çalışmamış yazarlardır.
San Francisco Sokaklarında Bir Eşcinsel, Güney Afrika'da Bir Siyah,Avrupa'da Bir Asyalı, Geceyarısı Metroda Yalnız Bir Kadın, israil'de Bir Filistinlii, Hindistan'da Bir Maya, Bosna'da Bir Pasifist, ispanya'da Bir Anarşist, Almanya'da Bir Yahudi, Türkiye' de bir Kürt, Topraksız Bir Köylü, Mutsuz Bir Öğrenci, iş Bulamayan Bir Adam, Ama Her Şeyden Önce CHiAPAS DAĞLARINDA Bir ZAPATiSTAYIM.Yani Ben
(bkz: ötekiyim denilecek başlıklar)
bu tip insanların yetişmesindeki en büyük hata onlara milli bilinci yeteri kadar iyi şekilde aşılayamamış sorumsuz ailerinde ve tarihi ve yaşanmışlıkları öğretmekte yetersiz kalan eğitim sistemindedir.

hayatı tozpembe gören, temkinli ve dikkatli olmayı nefret etmek sanan zekaları kambur balina
seviyesinde olan bu zübükler için türkler bu topraklarda malazgirtten istanbul'un fethine kadar herkesi doğramışlardır. ancak klavye başında delikanlılık gösterebilecek kadar cesurdurlar.

bir işgal sırasında köpekliklerini düşmana karşı sadakatle yapacak olan günümüzün ali kemalleridirler.
* *
ben daha birkere madikatan ermeni görmedim. ama maaşallah hem müslüman hem de özbe öz pek çok türkten yemediğim kazık kalmadı...

demekki neymiş, iyi insan olmak din dil ırk vs ye bakmıyormuş.

bir ek yapmak farz oldu.

Hepinizden fazla tarih bilen ve yakın tarihte hepinizden fazla yaşamış biri olarak;

sevgili kardeşlerim bi istanbul u fetheder viyanayı kuşatır italya yı topa tutarken sevapmı işliyorduk?
canlarım, geçmişte tüm uluslar bir şeyler yapmış. şu anda da amerika nın başını çektiği bir grup ülke aynı şeyleri yapmaya çalışıyor.

türk-yunan
türk-ermeni
türk-kürt
vb.

amaç bölmek ve yönetmektir. madem tarih biliyorsunuz, yüzyıllardır bu topraklar üzerinde barış içerisinde kardeşçe yaşadığımızı da biliyor olmalısınız.

ermeniler doğuda, yunanlılar batıda ayaklandı da, araplar güneyde ayaklanmadı mı?

Sen kalk elin orta asyasından cillop gibi coğrafyayı işgal et. Sonra adamlar özgürlükleri için gaza geldiğinde bunlar kötü de...

ve bunu tarihteki en savaşçı milletin torunları olduğunu da bilerek söyle...

seni kim böyle dolduruyorsa, aynı şekilde yunanistan dakini de ermenistan dakini de öyle dolduruyor canım benim.

gaza gelmeyin, gazınızı alırlar üzülürüm...

burada böyle atıp tutanları da zirvelerde görüyoruz. minik minik çocuklar gibi hihihihihihi diyerek laf ettiklerinin etrafında dolaşıyorlar...

hal böyleyken bu ne tutarsızlıktır diye düşünmeden edemiyor insan...

önce insan olmalı. insan olmaksa öyle nefes almayla karı kız peşinde koşmayla olmuyor. insan olmak Allah ın yarattıklarını sevmekten başlar...
sözlükteki insanlık düşmanlarından zararsız oldukları aşikardır.