bugün

kendi dusuncelerinin aksine yazilan entryleri,acilan basliklari asagilayarak,hakaret ederek sindirme politikasi guden yazarlardir..
(bkz: kesin dincilerin işi)
giriş entrysindeki ithamları kabul etmeyen,islam dinine mensup oldukları için Allah a şükreden,eğer dinlerine saldırılırsa* saldıranların karşısında duran,islamla ahlaklanmış yazarlardır..
kendi düşüncelerinin aksini sindiren fakat

inançlarını,
taptıkları allahı*,
inandıkları kuran'ı
ve yolundan gittkleri peygamber efendimiz hz muhammedi*

sindiremeyen ve sırf bu sindirim problemi yüzünden hakarete varan entryler giren yazarlara ayar veren yazarlardır.
(bkz: islami kötüleme zorunluluğu hisseden ateist)
bu tür yazarlara denilecek birşey yoktur esasında.bu ülkenin dini islam değildir.bunu anayasadan açıkça görebiliriz.vaktinde bu madde kaldırılmıştır.çünkü bağımsız bir ülke olan türkiye nin şu dinden olmazsan bizden olamazsın demesi düşünülemezdi.yine de türkiye nin büyük bir çoğunluğu müslümandır.yine de bazı düşünceleri körü körüne savunmak yanlıştır.özellikle de atatürk ü seven insanlara hakaret edildiği vakit birçok insanın(ben dahil)tepkisini çekmektedirler.ama islam hakkında bize bilgi verecek entryler girerlerse en azından sözlük formatında bilgi içereceği için tepki çekmeyeceklerdir.atatürk ü sevebilirler de sevmeyebilirler de ama açıkçası bunu ulu orta insanların içinde söylememelerini tercih etmekteyim.ayrıca (bkz: senin dinin sana benim dinim bana)
(bkz: sınıfsız toplum istiyoruz)
(bkz: kafirun suresi) *