bugün

insanlari "olmus anama kufrediyor" diye doldurusa getirmeye calisan sakirttir.!
baslik silindigi icin entry de silinmis ama allahtan silinenlerde gorunuyor.
bak bakalim ben senin annen icin ne demisim :
görsel

buda genel olarak girdigim entry :
(bkz: #45919115)

eger ozur dilemezsen buradaki en karaktersiz kisisin !
Insanların dini inançlarına küfür eden ahlaksızlar.
özellikle analara küfür eden dinsiz kitapsiz zevattır. o attığın görselin başlığında hem dalga geçerek küfür ettin diğer yazında ayıp oluyor etmeyin dedin? dün gece geyik amaçlı gül şerbeti ikram edilmek isenen yazarlar diye başlık açıyorum nikini 2 sırada yazdım di,ye tokmakçı mı buldu diyorsun ? sıkışınca yan hesabına geçiyorsun benim olduğum tüm başlıklarda bana gönderme yapıyorsun nikimi yazıyorsun sen sözlüğe beni tanımlamaya mı geldin. sana son ikazımdır ben genç delikanlı değilim elleştir ama küfürvari yazarsan karşılık görürsün
sana daha evelde yazdim. kimseyi katmadan , ikimiz icin diyorum :

ikimizdende kimin yan hesabi, ikinci hesabi vs. varsa o-ros-pu cocugudur!

kimsenin anasina saka yollu bile olsa hakaret iceren etry giren o-ros-pu cocugudur!
ama yok, bok atiliyorsa, atan o-ros-pu cocugudur!

bu kadar net !

birak bu silik milik virtual tehtidleri.
varsa sende delikanlilk, varsa sende o got, verirsin adresini, guvendigim biri onYLAR DOGRU OLDUGUNU, karsilikli artik hangi dilde anlasacaksak anlasiriz teke tek. yiyor mu?
HADI DESENE "BENIM YAN HESABIM YOK DIYE "!!!!
niye net cevap vermiyorsun?
bak diyorum ki, ikimizden hangisinde ikinci bir hesap, nick, vs varsa orospu cocugudur diye.
benim ikinci bir hesabim yok niye diyemiyorsun?!?!?
Bak ben gayet net diyorum :
benim ikinci bir hesabim, nickim vs. varsa o. cocugunun onde gideniyim. ama yoksa, beni olmakla suclayan o. cocugunun onde gidenidir !
"o kendini iyi biliyor" şeklinde tanımlanabilecek tiptir. aslında 1 değil 2 taneler. nick yazmaya gerek yok yumuşak kankitolar dersek herkes anlar zaten.

hayatları yalan dolan iftira üzerine. herkese "şu senin yan hesabın bu senin yan hesabın" diye iftira atıyorlar ama bir tane ispatlayabildikleri şey yok. kendilerinin en az 3 er 5 er tane yan hesabı var sırf oylamalardan bile anlarsın ama hiç demiyorlar bizim hiç yan hesabımız yok diye. benim yan hesabım varsa ben şerefsizim ama yoksa sen top oğlu topsun kabul ediyor musun dedim defalarca girmediler iddiaya. madem bu kadar eminsin iddiayı kabul et ortam erkek görsün.

herkese adres ver adres diye atar gider yapıyorlar ama çağırdıkları yere kendileri gelmiyor. daha birkaç ay evvel bana bile "milletin anasına küfür ediyor" diye şerefsizce iftira attılar. yazdım "koyun o entryi veya görselini buraya özelden etmiş isem onuda koyun buraya" diye ama hiç cevap verilmedi. tüm bunların üstüne hiç utanmadan sıkılmadan hala burada durabiliyorlar. karaktersizlik aranıyorsa bakılacak yerler belli..
hala cevap veremedi karaktersiz !
ne annesine kufur ettigime dair attigi boka cevap verebildi,
nede "yan hesabi olan o. cocugudur" dedigime !

gormemis gibi yapaiyor kendince ama herkes neyin ne oldugunu cok iyi anladi.
Dinsiz kitapsız kâfir
Net dürüst samimi bir tarzla yazmış.
Tam bir mümin tavrı.
Diğeri
Tam bir Medineli munafık gibi cevap vermiş.
Şu kafir olan.
cumaya gidiyorum diye sözlükten çıkıp diğer yan nickiyle giriş yapıp kendini artılayıp ona buna saldırmaya devam eden kim varsa çok net karaktersizdir ve şerefsizdir.
frank görmemiştir. az sonra ikinci hesabı ya da hesapları var mı sorusuna cevap verecektir mutlaka. soruyu unutturmaya çalışarak frank'ı zan altında bırakamazsınız.

astınız, zehirlediniz, öldürdünüz, bu soruyu unutturmayacağız...
normalde bire bir şahsi şeylere girip entri yazan adam değilim.

madem başlık var...
geçen dün (bkz: buda oglumuz mahmut) ve (bkz: pure purple violet)e yazdıklarını gördükten sonra...

evet frank lucas tır.
gece geç saat, kendisini susturan tayfa da yoktu. ulan şu iki hatunu birebirdeyken denk getirdi güya kendince.
mahmut entrisini sildi, özür dilediği halde... o ne megolamanlıktır, egodur lan... şöyle yaparız kızımlar, tepeden tepeden tehdit etmeler... karşı tansiyonu düşürdüğü halde daha da üstüne gitmeler.

erkeklik bu değil aq değil! çünkü erkekçe değil!

prensibim değil dedim sözlükte o geceye kadar... okudukça sinirden kendimi sikecektim... ama yok bundan sonra kim olursa olsun birini gözünde köşeye sıkıştırıp aynısını yazdığını göreyim izin vermem.

yeter lan... düş aq milletin yakasından.
milletin nick altına gidip laf sokan sen... tepki olarak laf yiyince cıngarı çıkaran sen... karşı biraz pısınca daha da erkeklenip inatla üstüne giden sensin.

burada bazen küfürlü yazsam da ben hiç sövmedim... ikisi farklı şey...ne sana ne de kimseye...
ulan burada sana ne kadar sövülse de az aq... ki bugün gördüğüm net bir şey, şurada müslüman veya muhafazakar denilince akla gelen üç beş kişiden 2si dahi siktir çekti franca.
muhafazakar dersen o adamlar aq... sen değilsin. ve o adamların gözünde de değilsin, bırak dinsizi kafiri ateisti.

şu yazılanların da dikkat edilirse komunistlikle, akplilikle, sağcılıkla solculukla ateistlik hiç bir alakası yok... hangi görüşten kimin yaptığının önemi yok...

çünkü bu bir karakter meselesi.

o da sende yok!
1 le başlayıp 8 le biten zevattır. evet..
nik yazmanın gereksiz olması hadisesidir. sen insan olsan yapma rahatsız oluyorum eksi vereceksn açık verip tahrik etme dedim sana bin sefer sen inadına pislik yaptın. sen şikayet ettinde ben etmedim mi sanıyorsun he.

bu nedir terbiyesiz çirkef seni görsel
niye ağlicam hırsızlık mı yapmışım namussuzluk mu yapmışım tecavüz mü etmişim birinin malını üstümemi geçirmişim ? sen önce kıçına don almaya bak her delikten çıkıp rahatsız etme insanları.
Hep aynı ismin "ne hikmetse" zikredilmesine bakınca...

Bir hayvan...eğer
Ördek gibi ses çıkarıp
Ördek gibi yürüyor
Ve ördek gibi davranıyorsa
Muhtemeln o hayvan bir ördektir.

Bir atasözü.
o kadar çok ki denen hadisedir. hakaret etmeden adam gibi eleştir. sen gibi iki yüzlü müslüman olacağıma intihar ederim amk. 50 tane hesap silip geri gelip eskisi gibi kaypak yazıların kabak tadı verdi. bana iyi niyetli falan olmana gerek yok adam olman yeterlidir. ben burada yazarlık yapmak istiyorum yazılarım bazılarına ters geliyor adam gibi eleştirme yerine hakaretvari cevap veriyorlar. tanım yapmasından haberin yok yazıların yazarları tanımlıyor başlığı değil.
kendine hakaret edilmesinden hoşlanan tipler vardır hep..... duymasa da görmese de hisseder, kendisine o biçim sövüleceğini bile bile gösterir tavrını....
o adilikten beslenerek vücut bulur kendine burda...
bir halt sanar böylesini. çünkü kumaşı adi'dir onu. haysiyetini bile yitirmiştir...
sayıları 1-2 elin parmaklarını geçmez ama hakikat budur.
içinde tuttuğu pisliği ulu orta ifşa etmekten haya etmez, utanmaz. aklına her gelenle makara yapar... bunların olumsuz ve karektersiz tavırlarına kitap yazılır ciltlerce.
kayda değmez, kafa yormaya değmez.
bunları donuzlamak kişinin kendine olan saygısıdır.
Terör destekçisi olanlar.
insanlara haketmedikleri çamuru atıp hala özür dilemeyen yavşaklardır.
daha düne kadar ayaklarını öptükleri, ama bugün çobanları öyle istedi diye düşman kesildikleri feto piçinden öğrenmişlerdir insanları zan altında bırakıp karalama taktiklerini.
Herkesin nicki ve açtığı başlık altına yazıp onları tahrik etmeye çalışan yazardır. Herkes tanır.
arkadaşlar o kadar entry girilmiş ama seçim yapılmamış hala. Sonuç olarak kim kazandı şimdi bu yarışmayı?
islam müslüman düşmanı kim varsa onlardır. evet..
o kendini biliyor !..