torba memeli kızlar olup, sokakları hortumlarla yıkarlardı...
haftada bir gün (cuma) iktisatlı (?) davranmak için kertenkele falan yediklerinden, vücutları emperyalist rus kızları gibi güzel değildi...
ayrica demir perde kizlaridir.
eskinin komünist, yeninin prekapitalist hatunlarıdır, komünizm sonrası piyasaya hızlı girişlerini trabzon liman işletmecilerinden anlaşılmaktadır, dalga dalga yayıldılar, karadeniz kadınları bunları sürdü istanbul a, bir gün haydarpaşa da birisini gördüm, denize bakıp rusça bir şeyler bagırıyordu, yanımdaki arkadaş rusya da kalmış bir insandı, dedi ki abi inanılmaz, "istanbul benden büyüksün ama, seni yenecegim amına koyayım, beni tüketemeyeceksin" diye bagırıyor kadın, "vay be" dedim "demek azimle sıçan duvarı delermiş, izlemek lazım bu kadını, hayatı film olacak kesin."
tuttuğunu koparırlardı. nitekim bugün dişi torunları, sovyet olmamalarına rağmen erkeklerine nazaran hala öyledirler.
görsel
karadeniz kadınlarının baş düşmanı olan kadınlardır.
(bkz: uğrunda ölünecek kızlar)
Neden Red Alert 3'ü çok oynadığımın yanıtını buldum zannımca.
http://galeri.uludagsozlu...sovyet-k%C4%B1zlar%C4%B1/
resimdeki sovyet kızlarını bulmaca.
(bkz: tanya)
(bkz: command and conquer)
gelselerde bizi işgal etseler denilen kızlardır keşke memleketin bütün kallerini zapt etseler bütün tersanelerine girseler yurdum abazanlarını sevişmekten harap ve bitap düşürseler.