bugün

sosyal fobi nedir? diye bir kitap çıkarsaydı da neden bahsettiğini bileydik.
sosyal fobimle yaşamaya karar verdim.
95 tl versem ya insan içine çıkıcak yüzüm olmaz ya da param bittiği için insan içine çıkamam.
kitap ile olsaydı ohoo. birebir olmadıkça ve kişi istemedikten sonra neyi yok ediyorlar acaba. e o zaman dışarı çıkıp normal insanların yaptıklarını yapsalar hepsi kurtulur basitçe. ama akıla gelen anlık düşünceler sorun zaten. ve güldürmeyin beni bunu o kitap mı sağlayacak ? tamam belki yardımı dokunur bilinçlenmek adına. açıkçası o kitaptaki bilgileri internetten de öğrenebilirsiniz ve birçok sosyal fobisinin farkında olan insan kitapta yazılanlardan haberdardır. sadece kendi başımıza yapabilecek kadar öz güvenimiz yok. hayırlısı be. ama ne bileyim para verilmeye değmez bnc.
çok merak ediyorsanız başkaları nasıl yenmiş onları araştırıp onları kendinize örnek alın. ve gerçekten değişmeye inançlı olun. yoksa ben bu kitabın ne de yüzlerce kitabın faydası olacağına inanmıyorum. sen sosyal fobisi olan kişi, sen inanıyor musun ? hayır. inanmadığını biliyorum. ne ise internete düşer ise okurum yoksa para verip de almam.
bu kitabı satın alıp kasaya götürecek kadar cesaretiniz varsa sosyal fobiniz yoktur zaten. hele birde üstüne 95 lira verecek ve tüm ilgiyi üzerinize çekecek kadar cesursanız, siz çılgın birer sosyopatsınzıdır...
Şahsen Cebimden içi boş süslü cümlelerle dolu bir kitaba 95 tl çıkarsa ciddi manada sosyal fobi yaşarım. Çünkü anlarım ki ben bir aptalım.
ilk önce sosyal fobinin ne olduğunu öğrenmek daha mantıklı bence.