geçenlerde kızılayda yürüyorum a a bir baktım sospetto, seslendim arkasından sospettooo sospettooo duymadı. koştum arkasından meğerse kulaklığı varmış, nihat doğan dinliyormuş. felsefesini öğrenmeye çalışıyormuş. çok düşünceli bir yazardır, gel biraz iki laflayalım dedim. işi olmasına rağmen kırmadı, arkadaşlıktan önemli mi dedi, iki çay içtik. çok tatlıydı da! çay mı tatlıydı yoksa sohbet mi bilemedim şimdi.
(bkz: dubbio)
nefese nefes katan yazarmış, kaynak zigonsehpa.
farklı...

harbi farklı... şimdi hacı abi bunun müdavimi olduğu bir mekan var. bilen bilir. ankara kızılay'da nefes. güzeldir mekan.. böyle dışardan bakınca hatta sospettoyla gidince çok çok güzeldir de....

onsuz harbi her gidişimde bir teslik çıkıyor... geçen gittim barzolar var... yavşıyolar yanımdaki kızlara falan... çözemedim... ben mekanı... sospetto gidince mi bu mekan mekana benziyor yoksa sospetto? ne yani nedir? öyle candır işte...
seçim kargaşası içinde bulunduğumuz şu saatlerde, televizyonda ve sözlükte seçimden başka hiç bir şeye rastlamaz iken, sol frame e şöyle bir göz attığımda aile bireylerinden gelen komik sms ler başlığını görmek beni şaşırttı,

ve başlığa girip şu entry'i görmek beni gülümsetti.. (#12069897)

nedeni mi ?

herkesin seçim ile ilgili başlık açıp, entry girmesi durumu karşısında yazar arkadaşımızın hiç oralı olmamasıydı,
tebrik etmek istiyorum.
kendi nick altına entry giren yazar. yapmayacağm dedi ama yapacak. damat halayına bayılır.acayip çamura yatar ama bu domuzluğun ona kattıği bir içgüdü den değil tamamen daha da güzelleşmek sevdasındandır. oldu mu olmadı. bundan sonraya buraya girilecek entryler için (bkz: narsist yazar)
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
(bkz: #10266368) yazar mıdır, evet yazardır. hoş gelmiş safalar getirmiştir.
aynı nick'e sahip bir futbol menejer oyununun player'ı.
yedinci nesil silik yazar.
en sevdiğim yazar.
(bkz: şüphe)
yeni bir yedinci nesil yazar. kendisini kapıda karşılıyor ve hoş geldin diyorum.
(#9953867) Dedikodu yapmayı seven yazardır hoş gelmiştir.
tkp'li olduğundan mıdır nedir, acayip kanım ısınan insan bu insan. aynı ortamlarda beraber takıldıktan sonra, sözlük ortamında da bana rast gelmesi işte dememe sebep oldu. bu kızı bu yüzden seviyorum. tam bir devrimci, tam bir yoldaş. bana da "sakın, sakın tkp'ye oy verme dedi. tkp senden de oy istemiyor" dedi.