bugün

olabilir. o da insandir. komik gelmistir gulmustur.
hastasının sinirini daha beter bozacak durumdur. psikoloğunu dövebilir, belli olmaz.
psikologunda bir psikologa ihtiyaci oldugunu düsündürten durum.
evire çevire dövülülmesi gereken psikologtur.
-işte böyle..
+yıhahhaha
-??
+kusura bakmayın sinirlerim bozuldu
-anlatmak ister misiniz?
+!?^+
su içerken ağzındaki suyu püskürtenleri bile mevcuttur.
-halisülasyonlar görüyorum doktor bey.sonra..
+eee sonra...anlat anlat..
-sonra kendimi bir çiftlikte buluyorum...
+pohhahahaha..
-fakat?
+delisin olm sen...ben de ciddi ciddi dinliyorum..hahaha töbe esta...
-ama doktor beg..
+yemişim lan doktor beyi ! sahte diploma lan bu ! bu güne kadar tuttum kendimi hep ama yeter bu kadarı da .. anlat dedik bkunu çıkardın ! ? şu anlattıklarına bi bak hahaha hala gülüyorum iyi mi.. hahaha .. oha bee..ahahahhaa
-ya ?
+yaaa...
-ben de sağlık bakanlığından baş müfettiş hamdi.eee anlat anlat..dinliyorum..
+valla hal böyleyken böyle...
-külahıma anlat desem.
+olur.
-ilk kez psikoloğa gittim. bana gayet sağlıklı geldi!
(bkz: bebek kafası)
(bkz: vedat özdemiroğlu)
sinir bozmanın ötesi, insanı o an, o psikoloji ile deliye çeviren durumdur.
yiğit özgürü anımsatır.
psikolog dinlemiyordur belki de, aklından geçen başka bir şeye gülmüştür.
Bu zamanki aklım ve pskolojik durumumla karakolda son bulacak hadise .
Ben ki lise 2 ye kadar müziği 2 gelen tek öğrenciydim sebep orta okulda fülüt çalarken hocanın gülmesi üzerine fülüdü atıp küfrederek sınıfı terkeden bi insanım . tavsiye edilmicek bi durum
bir fıkrayı akla getiren konu. adamın birisi kemancıymış. orkestra da keman çalıyormuş. bu adam ne zaman keman çalmaya başlasa herkesin çükü kalkıyormuş. adam rahatsız olmuş bu durumdan ve doktora gitmiş. doktora , doktor bey ben kemancıyım, ne zaman keman çalsam herkesin siki kalkıyor. hatta aynanın karşısına geçtim kendime keman çaldım kendi sikim bile kalktı demiş.

doktor da e çal bakalım dinleyelim sorun nedir demiş. adam başlamış gıy gıy keman çalmaya.
sonra doktora e doktor bey sizin de sikiniz kalktı ama demiş.
doktor da , e amcık gibi çalarsan tabi kalkar demiş.

tanım: amcık gibi anlatırsa tabi güler psikolog.hastası ise bir daha gelmeyecektir ona.
hay allah!keşke anlatmasaydım dedirten durum .bazen de hakemler de aynı şekilde gülmektedirler.bu ortamı rahatlatmak içindir sanırım.
o havalı soğukkanlı duruşuna gölge düşürmüş, yazık etmiştir gülen psikolg mu olur lan.
dünyanın en temel ve gerekli tepkisidir. 'sorunlara karşı gülünmelidir' sonucu çıkartılmalıdır.
siz konuşurken karşınızda esnemesi kadar sinir bozucu bir durumdur. ciddiyetsiz ve ukala olduğuna mı, verdiğiniz paraya mı yoksa derdinize derman olmayacağına mı neye yanacağınızı bilemezsiniz. aslında sadece konuşmak istiyordum ben ya yazıklar olsun...
+ bir gün yine sevişiyorum...
- kıh kıh.
+ öpüşüyorum?
- zaaaaaaaaaa!
+ tamam lan tamam. yalnızım işte yalnızım!
saatine yüz dolar alacaksa, biraz zor güler o, hemen şiddet uygulanması gereken kişidir.
profesyönelce bir davranış olmaz. hastada travma yaratabilir.