1. 1.
  40'lik okey oynarsiniz, rakip bala göte bir okey atar bir akç el kazanir. sizde 4-3 biten fenerbahce- galatasaray macinin ikinci devresine cikan fenerbahce gibi sandalye değistirirsiniz ve iki el üstüste kazanirsiniz. ha bu arada ortaginiz göz kontaği kurmaz ha... bu ara da cafe kapanmak zorundadir eli yarim birakirsiniz. ne mi olur? aha #1990097 nolu entry yazilir. hodri meydan...
  ... mulayim
 2. 2.
  ilkokul ve ortaokul çağlarında dersleri hep kötü olup, sonradan lise' de makus talihini değiştirip, çalışmaya başlayan çocuklar için kullanılan deyim.
  ... dalton ana
 3. 3.
  (bkz: filmdeki sumuklu elemanin sona dogru cosmasi)
  ... wildr0se
 4. 4.
  (bkz: arap atı)
  ... notrinova
 5. 5.
  lise ve orta okulda hanım hanımcık görünen kızlar üniversiteye gelip aileden uzaklaşınca görülen olaydır.
  ... klastrofobik
 6. 6.
  Şimdi bu sonradan açılmak deyimi her yöne çekilebilir olmasına rağmen hayatın en çok bu çocuk konuşamaz pek çekingendir yavrum dendiğinden sonrasına düşünemeye görülen bir konuşma derdini anlatma eğleminde bulunup her türlü isteği ya da dileği ballandıra ballandıra başını ütüleye ütüleye bağıra çağıra anlatma durumudur. Tabi o çekingen diyen genellikle yaş biraz aşmış olan teyzeye inat bir konuşur ki herkes onu anlamakta zorlanır hayat dar gelir ve çocuk sonradan açılarak kendini denizlere atıp boğulur.
  ... umut demek emek demek