bugün

10. nesil silik yazar.
sözlükteki abazanları bize kanıtlayan yazar.
hayır yüklediği resimleri o zannedip tatmin olmaya çalışan insanlar var ya, istemsiz ve hunharca gülüyorum.
Kimileri kendisinin fatihintakendisi olduğundan şüpheleniyor, kimi yazarlar da bir polis kadın'ın fake'i olduğundan. Böylece:

fatihintakendisi = bir polis kadın.

(bkz: dumur)
bacaklarına bittiğim yazar.
(#19007646) klavye hatalarını yakaladığında zafer kazanmış gibi sevinen yazardır. yazık bu şekilde başarılı olduğunu zannetmektedir.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
her zaman severek takip etiiğim yazardı. kendisine laf atanlar için "it ürür kervan yürür" demesi uygun düşer.
o kadar yazar gördüm ama bu kadar boş yazanını ve feyk olanını görmedim yazarı. modlara bıkmadan usanmadan söyledim bu yazarın feyk olduğunu. bunun için kanıtlar da sundum kendilerine. saolsunlar onlar da anladı olayı sonunda.

sonunda kurtulduk. sözlüğümüze hayırlı olsun. bir de gelmiş nick altıma saçmalamış. şimdi gördüm. kıyamam ya.

edit: birisi eksilemiş. hala burdamısın lan sen? gerçi feyk hesap kaynıyodur sende dimi.

edit 2: bi çok feyk hesabı olduğu anlaşılan yazar!

edit 3: tam 6 kez eksilenmiş bu entry. modlara şunu söyelemek isterim. bu altı kez eksileyenlerin dördü feyk hesaptır. ve sonbuse35 kime aitse bunlar da aynı kişiye ait. bi takibe alın anlarsınız. yine oltaya kolay geldi yahu.
uçan yazar, her kuş gibi uçması normaldi umarım kuşuna bir şey olmaz kuşuna dikkat etde ölmesin yazarı.*
sonunda silinen gereksiz yazar.
duyumlara göre 14 haziran 2013'te Güzelyalı'da olacak yazarmış.*

edit: eneee silik olmuş.
-güzel yazardı geri gelmesi dileğiyle.
silinişiyle apartmanda lokum dağıttığım yazarımsı. varlığı rezilliğin daniskası idi.
(bkz: sonbuse35 gerçeği)

bu entryden sonra sözlükte tutunamamıştır.
(bkz: onuncu nesil silik)*
(#19511683)

gelir gelmez gideceğini belli etmiş yazar.
uçmağa varmış yazar. iyi oldu, iyi de oldu. *
facebookta bulduğu resimleri kendisiymiş gibi ekleyen yazardı.
silinmesi sözlük için iyi oldu.

zira hoş geldin harun abiydi kendisi.
silik olmasıyla bizi sevindiren yazar, defolması sözlük için en iyisi oldu bir dostuma yaptığı yanlışı unutmadım unutmam.
yukarıda allah var burada hristiyanlık propagandası yaptın hemde alçakça.
iddaa'dan 100 lira tutturduğumun haberinden sonra şunun da silindiğini gördüm ya rahat bir uyku çekerim amk.*

Bir daha gelirsen 35'li bir nick daha alma kan beynime sıçrıyor harun abi.
her başarısız troll gibi siktir edilen ezik. kendi gitmedi, siktir edildi.
onuncu nesil silik.
neden yaaa onca troll arasından bunu mu buldunuz.
facebook'ta birkaç üyelikte birden yer alan resimleri ekleyen yazar.
sadece şu fotoğrafına görsel 174 kez tıklanan kadın yazar. * vay canına! *
google'a nick'ini görseller kısmında aratıldığı zaman eski fotoğraflarıda çıkan kişi.

https://www.google.com/se...&biw=1280&bih=707

merak ettim baktım eğer gerçekse sağlam, ama gerçek değilse mide bulandıran bir rezildir.

edit: argo yok silmeyin artık bu kaçıncı yazışım.
(bkz: milf)