1. 1.
  cesmede aya yorgi koyunda bulunan beach club. medyada bir kac unlu burada eglenirken goruntulenince orta halli ve alt kesimlerde gelmeye baslamis kalitesi bozulmustur. bu sene buyuk ihtimalle kapanicaktir.
  ... freshforce
 2. 2.
  özellikle balkanlardan gelenlerin, kendi dil kullanımlarına bağlı olarak yitirmediği cevap verme stili de olabilir efendim. misal;

  + babaanne sana bişi sorucam,
  - sole mare ba gızanım...
  + sen nie böle konuşuosun...
  - te ba kapçıkağızlı, ne deyem, nece konuşacağıdık ya...
  -1 ... faidelibilgi
 3. 3.
  iceri girmek icin cok pahali arabalara ve giyisilere ihtiyac duyulan cesme mekani.
  -1 ... tiremisu
 4. 4.
  insanlara paralarına göre muamele yapılan yapay ınsanların bulundugu suni mekan.
  2 ... queenofthenight
 5. 5.
  içeriye girdiğinizde ve girdikten sonra bir dünya para bayacağınız sosyete mekanı.cistak cistak çalan müzik,saçının fönü bozulmasın diye kafasını denize sokmayan tikkylerle,dinleneceğinize sizi yoruyor.tamam denizi güzel de o denizin alası özderede de var foçada da...hem oralara gidip denizine girersin,paşalar gibi de dinlenirsin.
  ... umaysuyla
 6. 6.
  buranın müdavimleri genelde sosyetik insanlar olmakla birlikte benim gibi çulsuzlar da girebilir taksiyle gelse bile. tabi mekanın girişinde her türlü lüks arabayla gelenlerin arasında kendinizi biraz tuhaf hissedersiniz ama yine de gitmeye değer. öncelikle aya yorgi koyunun muhteşem sakin sularına girersiniz; içerdeki italyan restorantında şahane yemekler yiyebilirsiniz; hiç bir zaman birarada göremeyeceğiniz kadar ciks ve güzeller güzeli hatunlar görürsünüz; çok pahalı olsa da havana-club ile yapılan hakiki mojito içebilirsiniz; kendinizi müziğin ritmine bırakıp eğlencenin tadını çıkartırsınız. sonuç olarak gayet güzel bir beach-club'dır sole mare.

  bu arada "sole mare", italyanca olup "güneş deniz" anlamına gelmektedir.

  son olarak gitmek isteyenler için pratik bilgiler verelim. çeşme merkeze (çarşı) gittikten sonra taksiyle 5 dakikada ulaşabileceğiniz mesafededir aya yorgi koyu. giriş ise geçen yaz 20 liraydı. içerdeki italyan restorantında yemekler kişi başı 30-40 liraya malolur ortalama olarak. içkiler ise oldukça pahalıdır.
  -1 ... leprechaun
 7. 7.
  kaldıramayacaklar için gidilmemesi gereken bir mekandır. para biriktirip gidebilirsiniz ancak içeri girdiğinizde moraliniz bozulabilir. insanlar iskeleye geçip 300 400 e şişe açtırırken siz bir kenarda yastıkların üstüne havlunuzu sermek zorunda kalabilirsiniz. yine de gelirseniz el sallayın iskelede olacağım.

  kısacası money talks
  1 ... lasting light
 8. 8.
  girişi 20 tl olan 1 de içeçecek armağan eden aslında güzel sayılabilecek tiki yuvası yer. çeşmede. merkezden taksiye bindiğinizde taksiler öyle bir rakam atıyor ki normalde istanbulda 5 lira yazacağı mesafeye 25 lira yazıyor. mekan güzel tabi. personel çok suratsız. hayatlarından bezmişler. birde personeli en orospu çocuklarından seçmişler o yüzden burunlarından kıl aldırmıyorlar. köftesi ve tavuğu kocaman bir tabakta geliyor. ketçap mayonezde çok marka yani. porsiyonlar 20 tl den başlıyor. böyle bir yer için uygun aslında. birde içecek bedavanız var onu da unutmayın. süt darı alırsanız 5 lira. girişteki araçların en kötüsü yeni model mercedes ve bmw ler. çünkü bol miktarda bentley falan var. her neyse su falan 8 lira. dışardan su alın da gelin buraya. iyi eğlenceler. zira eğlenmeseniz bile o kadar güzel hatunu görüp eğleneceksiniz.
  -1 ... hidir
 9. 9.
  çeşmede bulunan güzel mekan. çeşmede bulunduğum süre içerisinde mutlaka bir kaç defa müşterisi olurum.
  2 ... leftist mevlana
 10. 10.
  çeşme aya yorgi koyunda bulunan güzel mekan.
  şimdi çeşmedeki diğer mekanlarla karşılaştırma yaparsak plaj kısmı en güzelidir.
  halk plajlarıyla mukayese bile edilemez, zira halk plajlarında dalgadan yüzmek mümkün değildir.
  yemek ve giriş çok pahalı olmamakla birlikte, zaten tatile çıkıp çeşmeye gelmiş bir bünyenin de buraya harcayacağı günlük ortalama 150tl yi dert etme gibi hakkı olmamalıdır.
  cağnım halk plajındaki 5liralık haşlanmış mısıra neden böyle pahalı bu dediğinizde çeşme elit mekan ablacım, burda böyle diye cevap alırsınız, adamla muhattap olduğunuz yetmez, bi de sinir olursunuz size verdiği beğenmiyorsan alma ayarına.
  Sole Mare'ye gittiğinde böyle bir derdiniz olmaz. mısırcıyı yanınıza çağırdıysanız, 5mi 10mu ne kadarsa cezanız ipe ipe verirsiniz.
  happy hourlARI mükemmeldir. coşturur.
  -1 ... aangelicaa