şeytani bodrum katlarında, sikiş, alkol, kusmuk dolu ortamlara giren temiz gençlerin hatası.

19 yaşında ortaköy'e düştüm. bok ve jartiyerli am kokuyordu nemli ev. ben de bunu yaptım. kedi kesilen, kedi sikilen evlerde kaybettim masumiyetimi.

suratına mıknatıs tutsan yapışacak gönül diye bir kız için pozitivist paradigma takıldım.

tuncay'ın kafasının yarısı 3 numaraydı, yarısı normal.
köşede ot kafası yaşayan esra, eski sevgilisi psikopat olduğu ve onu jiletlediği için herkesin saygı duyduğu bir kızdı. niye donla yatıyor bu lan diye soramadım. solcular odayı öyle baskılamıştı ki, ağzını açamıyordun.

hep gorki'yi konuştuk. çok güzel yazmış dedik. aşk iki kişilik dedik. seks bir uyuşturucu dedik. devlet esrarı serbest bıraksa bırakır aslında dedik.

annem yatsıyı kılmıştır şimdi diyemedim. canım anam. orospu çocuğu solcular.

gençken hatalar yaparız dostlar. önemli değil, tecrübe olur bunlar. maksat erken ayıkmak.

çay içip yeşil zeytin yiyen masum ben, o gece bir van kedisi yedim. gotik metalci oldum o lanet gecede. kız arkadaşımı stalin posteri altında siktim. aynı odada 2 çift daha sikişiyordu. şu an kusuyorum bunlara. tam 14 sene olmuş...

insan hata yapıyor işte. diyemedim, diyemedim!

nasıl yaptım bu özgüvensizliği? şimdi olsa konuşmayın amele solcular deyip bıçaklarım hepsini. gençlik heyecanı işte. özendim koyu makyajlara, mesnetsiz amlara.

lanet olsun be.