bugün

(bkz: tm)
bir aralar (bkz: radikal kemalist) nickinde bir kripto aktroll vardı hah iste o şekil kripto aktroller nefret eder ve solculara chpli şahıslara hakaret edip aktroll maaşinı alır.
Atatürkün 6 ilkesine bağlı seküler Bir kemalist olarak; (nefret etmesem de) solcu sevmem.

Cumhuriyetin kurucu değerleri arasında yer alan halkçılık ve sosyal devlet ilkelerine inanmakla; (terörist yalakası, kürtçü stepnesi, işi gücü yalan propaganda acıtasyon provakasyon olan) solcuları sevmek farklı şeyler.
Sağ propagandalara da, sol propagandalara da uyuzum.
akıllı kemalist'tir. bunların can yoldaşlarının vatansız dinciler aidiyetsiz azınlıklar olduğunu biliyordur.
Sanıyorum bunların içine de giriyorum. Milliyetçiliği yoksay, bir de Atatürkçüyüm de. Oldu başka bir şey? Bir de Atatürk'ü kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar ki o daha bir komik.
ayrıca

ali tatar'ın

kuddisi okkır'ın

nazlıgül daştanoğlu'nun

murat özenalp'in

Kaşif Kozinoğlu'nun

katili , emperyalist devletlerinin tasmasını taşıyan solcu kılıklı 5. kol faaliyetinin ürünü olan parkalı vatan hainleriyle arasına mesafe koymuştur. .
(bkz: birgün)
(bkz: evrensel)
(bkz: radikal)
(bkz: t24)
(bkz: bianet)
(bkz: y cumhuriyet)

Solculara uyuz olmak için, üstteki basın yayın organları başlı başına yeterli bir sebeptir..
merhaba buradayım. radikal solculardan nefret ediyorum.
Kenan evren, efe aydal, celal şengör, turhan feyzioğlu gibi yiğitlerdir ve kesinlikle benimdir efem. Tiksiniyorum solculardan. ideolojilerden de, bozuk zihniyetlerinden de.. Kemalizmi dejenere etmekten başka bir halta yaramaz bunlar.. Hiçbiri de gerçek kemalist değildir, emin olabilirsiniz.
Senin bahsettiğin kemalistler hangi partiye oy veriyor tam olarak? akp'ye mi? Benim bildiğim kemalistler genellikle ya chp'ye ya da vatan partisine oy verirler ve ikisi solcudur. Memleket partisi çıktı, o da solcudur. Bu arada Bence de chp kemalist bir parti değil.