1. 1.
    (bkz: turhan feyzioğlu)
    (bkz: kenan evren)
    (bkz: celal şengör)
    (bkz: efe aydal)
    (bkz: ben)
    2 ... ulusalci kemalist
  2. 2.
    (bkz: tm)
    -2 ... zosma
  3. 3.
    bir aralar (bkz: radikal kemalist) nickinde bir kripto aktroll vardı hah iste o şekil kripto aktroller nefret eder ve solculara chpli şahıslara hakaret edip aktroll maaşinı alır.
    3 -5 ... yazar cizer34
  4. 4.
    Atatürkün 6 ilkesine bağlı seküler Bir kemalist olarak; (nefret etmesem de) solcu sevmem.
    Kürdü, komünisti, enteli cihangiri hiç sevmem.

Cumhuriyetin kurucu değerleri arasında yer alan halkçılık ve sosyal devlet ilkelerine inanmakla; (terörist yalakası, kürtçü stepnesi, işi gücü yalan propaganda acıtasyon provakasyon olan) solcuları sevmek farklı şeyler.
    Sağ propagandalar da, sol propagandalar da beni sadece tiksindiriyor.
    4 -2 ... sweetmandarine
  5. 5.
    içinde bulunduğum gruptur. Çünkü sol kesimin atatürkçülüğü yalan dolandır. Solcular en başta milliyetçilik okunu yoksayıp kemalizm'i kendi çıkarları doğrultusunda dejenere etmeyi amaçlıyorlar.
    5 -1 ... ulusalci kemalist
  6. 6.
    akıllı kemalist'tir. bunların can yoldaşlarının vatansız dinciler aidiyetsiz azınlıklar olduğunu biliyordur.
    3 ... atsizayoldas1
  7. 7.
    Sanıyorum bunların içine de giriyorum. Milliyetçiliği yoksay, bir de Atatürkçüyüm de. Oldu başka bir şey? Bir de Atatürk'ü kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar ki o daha bir komik.
    ... magicovento
  8. 8.
    Bir kemalist olarak milliyetçilik kadar solculuğun da (inkılapçılık, halkçılık hatta cumhuriyetçilik) kemalizmin içinde bulunduğunu düşünüyorum. Sizin solcu dedikleriniz kürt milliyetçileri sanırım, maalesef bunlar solu dejenere ettiler. Bir Atatürkçü aydın olmalıdır, farkındalık sahibi olmalı, bu kadar kolay kutuplaşmamalıdır.
    1 -1 ... marvelousvenom
  9. 9.
    Kemalistler pkk ve benzeri örgütlerin parayı verene çalışan kiralık katiller sürüsü olduğunu düşünürler...solcuları aptalca pkk sempatizanlıği yaptıkları için sevmezler.
    2 ... morat
  10. 10.
    ayrıca

ali tatar'ın

kuddisi okkır'ın

nazlıgül daştanoğlu'nun

murat özenalp'in

Kaşif Kozinoğlu'nun

katili , emperyalist devletlerinin tasmasını taşıyan solcu kılıklı 5. kol faaliyetinin ürünü olan parkalı vatan hainleriyle arasına mesafe koymuştur. .
    3 ... atsizayoldas1