bugün

geçen gün taksimde atılmış slogan. gidip tebrik adamları helal olsun. bende attım aynı sloganı.
sen zaten doğuştan öylesin istesen de değişmez.
güldüren slogandır. evet.
Bu lafı diyerek beyinsiz olduğunuzu ispatladınız dostum.
Şerefsiz olacağına solcu olsaydın . Çık hadi paradokstan ben burada bekliyorum
olmuşsun zaten, başka birşey yapmana gerek yok.
(bkz: daha ne kadar olabilirsin ki)

Bir tür şerefsiz.
kişinin şerefsiz olduğunu beyan ettiği cümledir. eğitim şart.
ikisi de ayni olduğu için sorun yok.

Tercih meselesi.
şerefsiz olmak için solcu olmaya gerek yoktur. bunun ayrımını yapamayacak yetersiz zekaya sahip slogan atanlar.
Önce adam olun.
Keske solcu olup serefli olsaydin.
Solcu olunca zaten şeref ve namus gibi burjuva kavramlarını bir kenara bırakıp, tamamen diyalektik materyalizmi benimsediğin için, şerefsiz olmak istiyorsan, solcu olman daha uygun olur.
sağcı olunca zaten şeref gibi anlamlı kavramları kaybediyorsunuz o yüzden siz baştan şerefsizsiniz dedirten durumdur.
sağcılıkla çalan, çırpan, ülkeyi soyan, kandıran, bakara makara diye dinle dalga geçen, dini istismar eden, çıkarları için onun bunun önüne domalanları, deniz feneri adı altında inanan saf halkı dolandıranları kast ediyorsan, onlar zaten "şerefsiz" evladım. kendini fazla zorlamana gerek yok.
Tanım: bir sacmalama.
Oy ben oleydim. Yavrum ne büyük derdi var.
Jitem ruhu geri dönsün. Onu giyenin de tecavüzde suçu var... Eşcinseller ibne diyen şerefli ağızdan (!) çıkan sıradan bir cümle.
ne kadar gereksiz ve düzeysiz bir söylem.
mahalle kahvesinde bir abinin sözüdür. derin bir sessizlik yaratmıştır. evet.
Bahane aramaya gerek yok.
olmuşsun, tebrik ederiz.
(bkz: oldu)
hadi oradan, ya solcusun ya piç.

madem solcusun göster korksun.

bunları şu an buldum, kendi özgün çabam.
gitsin isterse travesti olsun solcu olmasın zaten bünyesi o kadar insanlığı kaldırmaz.
"şerefsiz olurum!!" demiş ve seçimini yapmışsın..

hayatta başarısızlıklar!!