bugün

Genelde solcu ve Alevi erkeklerle oluyorum. yobazlarına da çok denk geldim. Ama bu özelliklerden dolayı değil karakterlerinden dolayıydı.
büyük şanstır. keşke !
Koyu alevi olmadıkları sürece bir sorun olmayacak durum.

Ben sunniye kız vermem, ben alevilerden kız almam diyen sığırlara bakmayın siz. Eskide kalmış böyle şeyler. Ha hâlâ bu sığırlığı yapanlar mutlaka vardır. Aileler arasında halledilir ama mutlaka kültür çakışması olacaktır. Sen ramazan orucu tutacaksın o muharrem, sen ilahi açacaksın o deyiş, sen muhammed diyeceksin ama o hü hü hü hü me death yaa aliiiiii..
Solcu olsun zaten ayrıca alevi de olabilir olmayabilirde kişilik tanıdığım alevilerin hepsi iyi insanlar diğerleri daha zararlı.
sen bu beyinle mutlu olmayı hak etmiyorsun kardeşim . Ondan dolayı boşver . Tribe girip Sünniliğe devam kee .
Rakı sofrasında türküler eşliğinde destansı bir aşk olacaktır. Hayırlı olsun.
Olur olur bal gibi olur...
isterse buz dolabında tapsın seviyorsa hiç önemli değil.
intihar etme nedenidir. dünyada kız kıtlığı mı var gidip alevi solcu kıza aşık olacam tövbe yarebbim.
bir sünni olarak beni tarifsiz acılar içinde bırakan içinde bulunduğum durum.

seni seviyorum dedi, ben de seni seviyorum ama her şeyimiz kültürümüz farklı dedim. ben seni kabullendim ama sen korktun çevrenden, toplumun bize dayattığı normlardan vs. dedi, ağladı bağnazsın dedi ve daha bir sürü ağzına geleni söyledi. ona göre iki insanın birbirini sevmesi yetiyordu ama öyle olmuyor işte. kalbim bir cendere ortasında gibi...