bugün

fransız Devrimi sırasında, devrimci burjuvaziyi nitelemek için ortaya çıkan kelime. evet.
Hafif, yumuşak içimli sodavari alman birası.
Yanında eşlik eden parliament aqua ile keyif vericidir.
Solcuların tamamı teröristtir.

Terör örgütü sempatizanlığı çok yaygındır solda.

Solcular bu ülkenin kanserli dokularıdır.
daha yüksek sesle bağırın bu kadar mııııı haaa. çek dizleri salla kolları sooool sooool sol sa.
Askerlik anısı.
Sol ,sol ,sol ,sağ ,sol.
( sol diyorum evladım sol. yat şinav pozisyonu al. )
görsel
Bu ülkenin sol zihniyetinin ta amına koyayım. Akp'yi doğuran da sizsiniz, niye onlar sikiyor da ben sikemiyorum diye celallenen de sizsiniz.
rasyoneldir.
benim için bir nota.
nasıl olurda bir kişi yıllarca çalışıp kazandığı biriktirdiği parasını yatan biri ile paylaşır.

nasıl olurda çalışanla çalışmayan bir olur.insanın aklı almıyor.
Sağın karşıtı (bkz: solculuk (bkz: sağcı.
gerçektir.
sadece tassak olur kendisinden. sol ideoloji de neyin nesi?
Sol, evet.
Sol, enternasyonalist yapıda olan bütün düşüncelere verilen addır.
Bu bağlamda islamcılık da kapitalizm de sol düşünce altına düşer benim kanımca.
ülkemizde olmayandır.

siyasete girmiyorum herkes biliyor zaten.

ulan peki futbolda ? yıllarca yabancı sol bek getirmekten sol açık getirmekten bıktı bu ülke.

tabi benim gibi sol ayaklı yetenekli adamları değerlendirmezsen olacağı budur.
Ülkemiz özelinde etnik döküntülerin maskesidir.
lezzetli bir yaz birası. meksika'lı olup avrupa'ya ithal edilenleri hollanda'da üretilir. bir corona değildir ama iyidir.
merkezi çok makul olan görüş. merkez sol türkiye'nin geleceği olacak azizim. sağın merkezi kalmadı merkezden gitgide uzaklaşıyor.
türkiyede kürtçülük ile eşdeğerli olması solun değil; türkiyedeki insanların vizyonunun, daha doğrusu vizyonsuzluğunun, doğurduğu sorundur.
Görüşü gibi iyi olan gazetedir. Artık her yerde dağıtılmıyor ona üzülürüm.
(bkz: alex telles)
Vücutta kalbin bulunduğu tarafta olan, sağ karşıtı. (tdk)

Sosyalizme yakın görüşte olan grup. (tdk)
günümüzde yanlış anlaşılmış bir görüştür. hele günümüz tatlı su devrimcileri yok mu... insanı çok eğlendiriyorlar.
on sayfalık fiyatı 75 kuruş olan gazete.
türk kimliğini reddedecek kadar şaşırmıştır. neymiş hepimiz kardeşmişiz. evet kürt benim kardeşim. laz. çerkez, boşnak ve diğer müslümanlarda.

ama asla hiç bir nasta türk kadınları sünnet edilmesin diyen salak bir ingiliz ya da hayvanları zorla insanlara veren hollanda'lıyla ortak bir paydam olamaz. gitsin onlar osbir falan çeksin.