bugün

Katılıyorum. Bence cümlenin başına türkiye'deki diye eklenmeliydi.
kim vatansever?
türkiye'nin altın rezervlerini britanya'ya teslim edenler mi?
ulusal bor araştırma enstitüsünü rusya'ya satanlar mı?
vergi idarelerini satışa çıkarmaya hazırlananlar mı?
ülkeye ne idüğü belirsiz milyonlarca mülteci dolduranlar mı?
dış borcu 15 senede 4.5 katına çıkaranlar mı?
yerel paranın kağıda dönüşmesine vesile olanlar mı?
ege adalarını koşulsuz teslim edenler mi?
devletin kurumlarını varlık fonuna aktarıp akrabalara peşkeş çekenler mi?
orduyu tasfiye edenler mi?
tarımı ve hayvancılığı iflas ettirenler mi?
sırasıyla pkk,feto ve ışid'e destek sağlayanlar mı?
turizm ülkesini ahıra çevirenler mi?
*
bir kesime ithamda bulunanlar önce aynaya bakmalıdır aksi taktirde kendilerini rezil ederler.
ümmetin sözde lideri konuşuyor ama boş konuşuyor.
gerekirse herkese karşı racon kesermişmiş.
sen ilk önce ülkedeki tek kar eden sektör olan bankacılığı dize getir de faizler düşsün ama yapamazsın zira bu saatten sonra kim seni neden taksın?
bankalar, türkiye'de az çalışan ile çok fazla kar ediyor, 16 senenin tek kazananı oldular.
senin raconun ancak halka söker çünkü halk hiçbir şey yapmıyor, sadece izliyor.
Etrafımdaki sol zihniyetli insanları göz önünde bulundurarak, doğru tespit olduğuna inanıyorum.
Hayir bunu bi ülkücü dese anlarimda Adan Z ye Sbd Daşagini yiyen Siyasal islamcilarin savunması gülunc
Lan sikik siz 28 subatta Avrupanin Abdnin dasagini yalayarak bizin komolisyler sevmiyir kurtar bizi istedigini yapalim abi diyen siz
Deilmisiniz
Abd filosunu kabeniz yapıp
Namaz kilan siz deilmisiniz
Fetoculer icinizden cikmadı mı?
2 yüzlü pislikler sizi
Edit=Misirda Darbe yaptigi icin Sisiye ilk baş Bende cok kıziyodum
Ana simdi dioyrum ki Adam kendi ulkesindeki(Ihvanciları)Siyasal islamcilari temizleyerek ülkesini
Kurtardı bu haşerelerden
Sizde Rabia rabia deyip
Kudurup Aglayin g.tkilları sizi
vay anasını ülkenin gelmiş olduğu bölünmüşlüğe bak,ülkenin cumhurbaşkanı solcular vatansever değildir diyor.Sonra ben yurtdışında yaşamak istediğimi söyleyince vatanhaini oluyorum.Hani her görüşe saygınız vardı.Ben solcuyum diye vatanımı sevmiyormuyum.Sonuna kadar seviyorum.Başta x parti y parti olduğu içinvdeğil Atamın kurduğu Cumhuriyetime bağlı laik bir insan olduğum için.Vatanımı sonuna kadar seveceğim.Siz gittikten sonrada seveceğim.Diğerleri gelincede seveceğim.
Kandırılmıyoruz diye mi seyetti acaba reis-i cumhurumuz.
doğru tespit.
gerçek vatanseverler arapseverlerdir.
i love mia khalifa.
Pek doğru olmayan adamdan çıkmış %100 doğru bir sözdür.
Bunca yıldır "vatanseverliği" sağa yatırmış bir ülkeyiz. Sağa yatırılmış vatanseverlikten hiçbir fayda görmediğimiz gibi içte ve dışta düştüğümüz durum ortadadır.

aslında vatanseverlik ideolojiler üstü bişi, öyle sayın erdoğan ile ya da sayın yılmaz ile, devlet bey ile, sağ ile sol ile, bir etnik unsur ile falan ölçülemeyecek kadar büyük bir kavram.

Öyle ki bu kavramı bir kefeye koyup diğer kefeye tek başına sağcıları, tek başına solcuları, tek başına türkleri, tek başına kürtleri... koymanız halinde bu terazinin dengeye gelmesi mümkün değil...

Vatanseverlik bunların hepsini unutup yanındaki arkadaşının dinine, diline, etnik kökenine bakmadan hep birlikte yağmur gibi yağan mermilere karşı elinde süngüyle koşmaktır mesela...

Ve bu kavramı vatanını seven insanların uyarılarına dahi bu insanları akla hayale gelmeyecek şeylerle yaftalayıp içeri aldırmaya çalışan padişah özentilerinin anlamasını elbette bekleyemezdik...
Bu islamcılar yüzünden ne hallere geldik böyle. Lafı söyleyene bakarım adam mı diye.
"hassiktir" demek serbest olsaydı keşke.
Bunu cuba'ya gittiginde raul castro'ya söyleyeydin ya deluanlı.
O komünistler minicik ülkelerini abdden temizleyip bagımsızlıklarını aldılar. Sense bop eşbaskanı olma hayaliyle bağımsız ülkeni cia maşası fetöye peşkeş çektin.
kim vatanı için daha çok savaşıyor, şu durum asla kabul edilemez olduğunu kabul ediyor ve bir partiden çok ülkesinden bahsediyorsa o kişi gerçek vatanseverdir. şuan siyasetçilere bakıyoruz rakiplere sallamaktan başka yaptığı bir icraatleri yok. ne varsa eskilerde var.
her gün karşılaşılan siyasal islam yüzsüzlüğüne başka bir örnek. vatanı araplara satanlar, toprak kaybedenler, ülkeyi her tür tehlikeye sokanlar mı vatansever?
oğuz bulut gibi ülkücüler dururken, yurtseverlik bizim gibi "gomonistlerin" ne haddine, efenim?!... : )))
Anayasayla idare edilen ülkelerde suç teşkil eden; halkı düşmanlığa tahrik yasası kapsamında yargılanmaya Ve muhtemelen ceza almaya sebebiyet verecek söz.

Başında belirttiğim gibi tabi; anayasa ile yönetilen ülkelerde...
Acaba düşmanla işbirliği içinde olan dinci kesimi solcu mu bilirler.
Solcular hiç bir zaman ülkeyi tehlikeye sokmaz.
Ama siyasal islamcilar hobi olarak ata sporu olarak her daim ülkeyi ve milleti tehlikeden tehlikeye sürükler.
Komünistlerin hicbir itirazı olmayacak olan çıkıştır. Zaten itiraz ederse de savundugu ideolojiyi bilmiyordur. Komünizm vatan kavramını bir burjuva uyduruğu olarak görür. Komunistlerin vatanı dünyadır.

Komünistler ideolojileri gereği vatansever değil, peki vatansever olduğunu iddia edenler vatansever mi? pkk ile masaya oturup karşı çıkanlara komünistlerin ağzıyla fasist diyen, kan bitince islevi bitecek ondan korkuyorlar diyenler kimdi?

Ne mutlu ki oğlun sehit oldu teranesi yapip, oğullarını askere bile göndermeyenler yok mu hiç?
şimdi tamam doğrudur, yanındayız diyeceğim ama ya sonra "kandırılımışık" derse, ya gerçek vatanseverler onlardır, atını alan üsküdarı geçti" derse diye korkuyorum.
%100 doğru tespittir. cumhurbaşkanımızın yanındayız.