bugün

ooo başlığını ben açıyorum oleey!

tanım: agar.io'ya baya benzer fakat daha cafcaflı bir oyun. yeni bir furya olacak gibi duruyor, oynama stili biraz farklı.
kısaca şöyle hatta: http://www.youtube.com/watch?v=I7RmZ7ydWFk
sakın bulaşmayın oyunu. agar.io milyonlara kafayı yedirtti ise bu tüm dünyayı hoşaf eder. linki koycam, bakıp çıkın.

https://slither.io/
Buralar değerlenecek. 2-3 gündür oynuyorum.Oyun aşırı bağımlılık yapıyor. Sabah akşam oynuyorum diyebilirim. Lakin aşırı derecede de sinir bozuyor. Çoğu 1.leri tahtından edip öldürmüşümdür lakin kalan parçalarını hemen yemek için hızlanıyorum kesin birine çarpıyorum ve yiyemeden ölüyorum ayar oluyorum. Ve diğer sinir eden şey ise, kasma sorunu! Allah'ın belası kasıp duruyor onun yüzünden baya büyüyorum sonra bi donuyor hop çarpmışım birine ölmüşüm. Neyse rekorum en fazla 4. olabilidim. 14.000'e yakındı puanım. Birinci olayım editleyeceğim burayı, hadi ben oyuna kaçar..
ben de kasiyo aq ya.
en azından dördüncülüğü aldığım oyundur. insan oynamaya başlayınca bırakamıyor.

görsel
büyük bir çabayla 8.sıraya yükselip bildiğin anakonda olduktan sonra kendimden küçük bi yılanı yiyim diye üstüne gidince kendim ölüp sinir krizine girip sildiğim oyun.
"se7en" nicki ile oynadığım oyun.
ayrıca yılan fobim var.
amk. mantığını ziktiğiminin oyunu sen oluyosun, bilmek maç yüz bin milyar metre, 3 5 santimlik solucan önüne hızlanıp kendini sana çarptırıyor, seni yiyor...

yok ya, boşuna mı büyüdük o kadar...
Bir kac kez en buyuk olmuşumdur, yanlız fazla kasıyor kalabalık olunca. Ayrıca en buyuk zevkim içine birini hapsedip coreklenmis yılanı fırsattan istifade bende etrafını sarıp yerim, ayrıca beni sarmaya çalışan yılanı da oyuna getirip diğeri gibi içine altmışlığım oldu. Şahane oluyor.
https://www.youtube.com/watch?v=tP0coeEFKJg

mod indirince daha da zevkli hale gelen oyun. haritayı büyültüp küçültebiliyorsunuz, ayrıca seçili serverlara girip arkadaşlarınızla oynabyabilirsiniz. background yılan rengi vs. değiştirebilirsiniz. aşırı iyi olmuş bu mod.

videoda hem oynuyor hem anlatıyorum.
bence çok tatlı oldu.
agar.io'dan daha iyi.
başlaması kolay bırakması zor olan oyun.
bağımlılık yapıyo lan ama emek emek büyüyüp insafsızın biri önüne yanlayınca hayata küstürüyor.
yeni bağımlılığım.
çok lug olan oyundur. ve bir diep.io değildir.
oynamayı beceremediğim oyun. agar.io daha iyiydi.
bu oyundaki zincirleme çarpışmalar beni benden alıyo.
Agar io dan Daha zevkli 10 numara oyun.
Hayır yani sürekli bir gerilim hali, her an yok olma tehlikesi ile karşı karşıya olmak, neyinden zevk alıyorum anlamadım gitti.
tam güzel bir hamle yapmışken meydana gelen kasılmaların insanı çok rahatsız ettiği oyun. sadece ben de mi oluyor bu?
Her girişimde direk büyük birisini bulup peşinde dolanırım elber ölüyor/öldürüyorum ya da içine alıp beni yiyor sinsi şeyler bunlar.
"sizde de oyunda bir müddet sonra lag oluyor mu?" diye sorarak hakkında bilgi almak istediğim oyun. modlar da bir işe yaramadı. basit bir tarayıcı oyunu, i5 işlemcili 4 gb rami olan bilgisayarda yüklü olan tüm tarayıcılarda laga girer mi ya? oyunu geliştiren herif bunu başarmış resmen. oyunu yapıyorsun, bir de takip et.
kasmaması için nick yazma kısmında sağ üstte high quality - low quality diye bir zımbırtının olduğu oyundur. düşük kalite yapıp oynarsanız kasmaz.
Sen o kadar besle büyüt sonra yeni doğmuş götün birine tosla seni yesin. Hiç adil değil.

Sinir krizleri yaşatan oyun.
Yine kobrayı dolayamadık.

görsel