bugün

Ayakkabıları gerçekten çok rahat ama şöyle bir durum var beş altı yıl önce daha kaliteliydi bu marka. Türkiye’de üretim yapmaya başlamışlar sanırım ve kalite yurtdışından aldığınız Skechers ile cidden farklı. Halam Singapur’dan aldı aynı ayakkabıyı babaannem buradan. Halam yıllarca giydi taş gibiydi ki ikisi de baya temiz kullanır ayak tipleri aynı vs. Babanneminki kısa sürede nanayto.
Yine benimki de aynı şekilde sürekli giymediğim halde bir yıl giyemedim.

Malezya’dan arkadaşım geliyor ekimde. Her yıl sağolsun ne istersem getirir. Bu yıl birkaç ayakkabı getirmesini rica ettimahdhd. Bakalım Skechers aldık dayanıklılık nasıl olacak merak ediyorum. *
Rahat ama dayanıksız ayakkabıları olan marka.
Sadece turkiye'de popi olan ayakkabi markasi. Gavurun ayaginda bunu goremezsiniz. Turkiye'de de gereksiz bir algi olusturularak zengin kesime hitap ediyor izlenimi yarattilar. Ayni gap gibi. Sezon sonunda ameriganya'da 20 dolara iki adet kapisonlu sweetshirt alinabiliyor. Ama turkiye'de ebesinin ami fiyatlarda.
Kaliteli fakat dayanıksız ayakkabı.
yoo bunu giyiyom başkasını da giyiyorum

şaka maka rahat bir ayakkabı. bunu giyip bütün dünyayı gezebilirim öyle rahat .
Bu kadar rahat olup kalite ve fiyatı böylesine uygun olan başka bir marka yok galiba.
rahat olduğu soylenen ayakkabıdır.
günümüz türkiyesinde 500 birimden başlar fiyatları.
2 dandik spor ayakkabı alacağınıza 1 tane bundan alın. hem uzun ömürlüdür hem rahattır. koşuda, yürüyüşte yormaz sizi.
(bkz: ucuz mal alacak kadar zengin değilim)
Parası rahatlığa değer bence. Ayak önemli.
Çok rahat ama pahalı bir markadır.
Önüme reklamı çıktı 900 liraya ayakkabı mı olur.
iyi markadır. çok rahattır. giyilir.
(bkz: yazdiklarim yalandan ibaret)
sıkeçırs diye okuyorum ben bunu .
5 yıl önce alıp yazları düzenli olarak giydiğim, bu 5 yıl içinde defalarca kez günde 11-12 km yürümeli yurt içi / yurt dışı gezilerine dahi götürdüğüm ve hala en ufak bir yırtık/kopma olmayan ayakkabı.

2-3 ayda dağıldığı iddiasını çok sık görüyorum ama anlam da veremiyorum açıkçası bu yüzden.
10 gün önce aldım. parası içime oturdu. bana göre gayet sağlam ve rahat.
birtakım teyzelerin sıkincırs diye telafuz ettiğine şahit olduğum marka.

yok sikörtıl amk.
diyemedim tabii.
ayıp.
benim beklentimi karşılamayan marka. işim gereği çok uzun saatler ayakta kalan biri olduğumdan rahat ayakkabı arayışım neticesinde girdim mağazasına. bana verebilecekleri en rahat ayakkabıyı istedim. yalan olmasın şimdi geçtiğimiz şubat ayında 800 TL civarı vermiştim. nisan ortasina kadar da toplasan 10 kere giymedim. son 1.5 aydır her gün giyiyorum. 15 gün önce yani 1 aylık kullanımda tabanındaki yazıların hepsinin çoktan silinmiş olduğunu fark ettim. ayrıca hiçte abarilicak kadar rahat değil. hiç abartmıyorum 3 sene önce LC Waikiki den ben bunu sporda filan giyerim diye dışı tamamen süngerden yapılma bir ayakkabı almıştım 30 TL ye. o ayakkabı bu ayakkabidan 2 kat daha rahattı. rüzgar esince rüzgarı ayağımda hissediyordum o kadar güzel bir sünger kullanmış namussuzlar. ayrıca baya da rahattı.

acaba yan sanayi mi itelediler bana. rahat desen çok rahat değil. ayak ta terletiyor çok hava da almıyor gibi.
Aşırı rahat ve parasını sonuna kadar hak eden ayakkabı markası. Memory foam be kardeşim...
şuana kadar kullandığım en konforlu ayakkabıdır.

ayakkabılık ayakkabı kaynıyor, dechatlon'dan aldıklarım, indirimden aldıklarım, flo'dan aldığım şık görünümlü uyduruk ayakkabılar vs. vs.

iki çift skechers aldım 1 yıl kadar önce, kesinlikle artık başka bir ayakkabı giyemiyorum. geçen köpeğimi yürüyüşe çıkarırken başka bir ayakkabımı giyeyim dedim dolapta dura dura eskiyor, tahta sandalet giymiş gibi hissettim yemin ediyorum.

tavsiye edilir.
Pişman etmemiş marka. Memory foam tabanı sayesinde yürümek ve koşmak keyifli. Nike ve adidas gibi markalara göre malzeme kalitesi bir tık altta olsa da sağladığı konforla bunu telafi ediyor. Tasarım konusuysa göreceli.
Paraya kıyıp ayakkabısını aldım, sadece 5 ay yoğun yürüdüğüm için önü açıldı, çok rahat bi ayakkabı ama deforme olmak için can atıyor resmen, sonra aradan biraz zaman geçince yeni ayakkabı aldım, belki garanti süresinde değişim yaparlar diye gittiğimde de ilk 2 ay değişim geçerli sadece demişlerdi, neyse yani önünü 502 ile falan yapıştırırım artık. Rahatlığından sebep atmıyorum yoksa çoktan çöp etmiştim.
adım attıkça kuş gibi öten ayakkabı. 6 ay önce eşimin bana hediye olarak aldığı, toplasan 5-6 defa giydiğim ayakkabı yanlış okumadınız kuş gibi hatta daha doğrusu düdük gibi ötüyor. Bakıp incelesinler diye merkezlerine gönderdik. 2 hafta boyunca incelediler. Sonuç ne mi oldu? Hatanın üretimden kaynaklanmadığını düşünmüşler, bir de mektup yollamışlar. Ben sağ adımımı attıkça düdük gibi ötüyor lan! ben 85 kilo standart adamım aloo! bunu nasıl yapmış olabilirim acaba? Hiç bir izahatte yok. Neyse ayakkkabıyı orijinal kutusunda göndermiştik onu da parçalamış, bantlamış, anasını bir güzel belleyip öylece utanmadan göndermişler. Nasıl incelediklerini varın siz degerli ahali düşünün işte. Kaliteli markaymış, peh! Pabucumun markası!
Rahat fakat içi çabuk parçalanıyor dışardan sanki hiç giyilmemiş gibi. içi o kadar çabuk eskiyen ayakkabıya göre parası çok ama rahatlığı için normal. Ben başka markalardan devam edeceğim sanırım teşekkürler.
Rahat olmasına, rahat ancak hep aynı tip modelleri ve beğenemiyorum.

Adidas bebektir. Hem rahat hem de modelleri güzel.