bugün

Empati kurabilen halden anlayabilen birilerinin ortaya çıkması destek olmasıdır. Mutlu olma sebebidir.
çölde su bulmak kadar sevindirir.
mucizevi bişeydir . Ama ben buldum.
Mümkün olmayandır. En azından book degil kitap için.

Hadi benden bu kadar, mutlu geceler.
böyle bir durumda o kişiyi kaybetmemek için elinizden ne geliyorsa yapın. ilerde uzulmeyon sonra.
Düşük bir ihtimaldir.
Baya şanslı olmak lazım bunun için. Bir zamanlar bende kendimi şanslı hissederdim, vay be derdim beni tamamıyla anlayan biri. Ama bunlar kendini sonra fasülye gibi kendini nimetten sayar ve sittir olup gider. Buna rağmen seni tanıdığım için çok şanslıydım denir. Seni özledim beni anlayan insan.
yok öyle bir dünya.
hiç önemli bir şey değildir.
düşük olsa da ihtimali bile insanı mutlu etmeye yeterdir.
Olmayandır. Moralim bozuk diye mesaj attığım şahıs bana oturdu eski sevgilisi anlatıyor şu an. N'apmalı?
Beni anlayanlarin hicbiri benim olmadı.
bizi anlayanlar bizim olurmu bilinmez.
öz kardeşinizi bulduğunuz anlamnıa gelir, siz yıllar önce birbirinizden habersiz ayrılmışsınızdır ve yıllar sonra bir şekilde bir araya gelmişsiinzdir.

Bu çok mu yeşilçam geldi ? o zaman sizi anlayan birinin çıkması da tam bir yeşilçam senaryosudur.
mucizevi bi olaydir.
imkansızdır.
bir anlık yanılgıdır geçer bir süre sonra...
çölde su bulmak gibidir. şanslıysanız ve karşınıza çıkmışsa kaybetmemek gerekir.
güzel ama bulunulası imkansız olan .
bir hafta anlıcaktır, 1hafta sonra herşey eskiye dönicektir. bu bir döngü arkadaş hiç bir şekilde değiştiremiyorsunuz.

not:kendimden örnek verdim, şuana kadar beni anlıyan arkadaş 1ay hayatımda olabildi. (sevgili bakımından değil, arkadaş bakımından.)
teorikte ve pratikte mümkün değildir. insanın kendisi bile kendini anlayamıyorsa trilyonlarca hücresindeki trilyonlarca geni farklı ama daha da önemlisi ruhu farklı olan biri başka birini anlayamaz. sadece daha önce yaşadığı benzer duygular, karşı taraf tarafından tasvir edildiği takdirde insanın kalbine yeniden salınır, hepsi bu.
Daha öyle biri çıkmadı. Ama çıkarsa gerçekten bende sağlam bir yer edinecek.
(bkz: dalevera dalevera)
hemcinsiniz olan bir arkadaşınızdır. yoksa erkek kadını, kadın erkeği anlayamaz kolay kolay.
her iki cinse de tavsiyem sizi anlayan birinin çıkması çok güzeldir ama birde anlıyormuş gibi yapanlar vardır işte onların Allah belasını.:)
cigerci kedisi gibi bekliyorum o kizi ama zor biraz anlamaya calissa anasi aglayacak.