eskortluğa giriş 101
sanki biraz haklı sevgilidir. şimdi arkadaşlar bu kızların para ve statü için sizi terk etmeyeceğini düşünmüyorsunuz ve o kadar saf değilsiniz umarım, böyle düşünerek yazıyorum. şimdi biraz güzelsin 2 tane memen var ve aşağıda da bir altın cevheri var ama sen gidiyorsun senin daha temel ihtiyaçlarını bile karşılayamayan birine veriyorsun hemde senin kankaların ülke ülke gezerken. bu ne kadar mantıklı? kız da düşünmeye başlıyor ulan aynı mal bende de var neden bu açın ağız kokusunu çekiyorum diye ve haliyle sizi terk ediyor. ben hep diyorum bunlara bağlanmayın diye işinizi görün bırakın sonra siz üzülürsünüz.
Dürüst olmamakdan gecer. Neysen o'ysundur. Seni kabul eden O kisi oldugun icin kabul etmisdir zaten. Ama baskasi gibi görünürsen gercegii anladigi zaman kendin gibi olmasini ögrenirsin.
sevgili değildir o siz sevgili zannetmişsinizdir.
erkeklerin doğasının çok eşlilik olduğunu SAVUNAN insanlar için;
dişiliğin doğası da her zaman iyiyi ve güçlü olanı seçmesidir.

örn: belgesellerde çiftleşmek için erkek kavgaya tutuşur kazanan dişiyi alır.
Karşısında ki kişinin maddi durumu sıkıntıya girdiğinde o kişiyide terk eder.
Daha güzeli için terk edilecek olan eski sevgilidir.
herkesin ilişkiden beklentileri farklıdır. o da hayalindeki şeyleri yaşayabilmek için başkasına gitti. sevgilinizi az çok tanıyorsunuzdur, böyle bir şey yapabileceğini bilmeniz lazım. suçlanmaması gereken sevgilidir.
O rus budur.
aynı telefonun yalnızca 2-3 yeni özellik ve sonuna s eklenerek çıkmış hali için elindeki telefonu terkeder aynı zamanda bu zalım sevgili.